Polisan mağduru fabrikanın kapısına dayandı!

Dilovası’nda faaliyet gösteren Polisan Fabrikası’ndan daha önce alacağını alamadığı yönünde yapmış olduğu paylaşımla kentin gündemine oturan Murat Kök isimli taşeron yaptığı işlerin belgeleri ile Polisan Fabrikası’nın kapısına dayandı. Video çekerek derdini anlatan Kök, “beni oyalıyorlar Allah belalarını versin” dedi.

Polisan mağduru fabrikanın kapısına dayandı!
Editör: Mavi Kocaeli
25 Ağustos 2020 - 19:53

Türkiye’nin en büyük holdingleri arasında gösterilen Polisan’da sular durulmuyor. Geçtiğimiz günlerde fabrikadan alacağını almadığı yönünde açıklama yapan ve söyledikleriyle kentin gündemine oturan Murat Kök isimli vatandaş dev firmanın kendisini oyaladığını söyledi.

FABRİKANIN KAPISINA DAYANDI
Konuyla alakalı bilinmeyenleri anlatmak üzere Polisan Fabrikası’nın kapısında durumu anlatan bir video çeken Murat Kök, “Yıllarca Polisan’a emek verdim, çaba sarf ettim, son bir yıldır paramı alamıyorum. Her gelip paramı istediğimde hakkım olduğunu lakin mahkeme ile çözüm bulabileceğimi söylüyorlar. Mahkemeler 3-4 yıl sürer. Evraklar elimde yaptığım işin parasını alamıyorum” dedi.
"SADAKA DEĞİL PARAMI İSTİYORUM"
Yapmış olduğu işin parasını almak için mahkeme kapılarında sürünmenin zalimlikten başka bir şey olmadığını da dile getiren Kök, “Polisan’ın Genel Koordinatörü Selçuk Bey’e gidiyorum (Selçuk Denizhan) 100-200 bin olsa verebileceğini lakin bu rakamların kendisini aştığını söylüyor. Ben iş yaptım kimseden sadaka istemiyorum. Sözde Polisan’ın menfaatlerini gözetiyorlar. İşte belgeler! Allah belanızı versin” diyerek elindeki belgeleri yere fırlattı.
 

 


YORUMLAR

  • 2 Yorum