Çayırova'da diyalog güçlenmeli!

Saadet Partisi Çayırova İlçe Başkanı Yusuf Aksu, Çayırova İlçe Emniyet Müdürü Tuncel Aldemir’e tebrik ziyaretinde bulundu.

Çayırova'da diyalog güçlenmeli!
Editör: Mavi Kocaeli
07 Ekim 2020 - 13:13

Çayırova İlçe Başkanı Yusuf Aksu, geçtiğimiz günlerde Çayırova İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Tuncel Aldemir’e makamında tebrik ziyaretinde bulundu. Aksu’ya ziyaretinde teşkilat başkanı Fatih Karabulut, ilçe yöneticileri Battal Öztürk, Erdal Durdağ ve Sinan Aydemir eşlik ettiler.


DİYALOĞU GÜÇLENDİRMELİYİZ
Kurumlar arası diyaloğun bölgede yaşayan tüm vatandaşlara, özellikle gençlere büyük katkı sağlayacağını belirten Aksu, Tuncel’e hitaben “Türk Polis teşkilatımızda gerek terörle mücadele gerekse ülkemizin çeşitli bölgelerinde toplumsal olaylarda üstün başarılar göstermiş bir ismin ilçemizde de başarılı çalışmalar yapacağından hiçbir endişemiz yok” dedi.

Saadet Partisi olarak bu güne kadar gençlere yönelik sportif, sosyal ve kültürel birçok çalışmalar yaptıklarını açıklayan Aksu, “İlçemizin gelecek nesilleri için bundan sonrada kurumlar arası diyaloğu güçlendirerek daha fazla çalışmalar yaparak, gelecek nesillerimizin daha güvenli ve yaşamaktan mutlu olduğu bir ilçe olacağız’ dedi. Samimi bir atmosferde gerçekleşen ziyarette Çayırova İlçe Emniyet Müdürü Tuncel Aldemir, Saadet Partisi Çayırova İlçe Başkanı Yusuf Aksu ve heyetine nazik ziyaretleri için teşekkür edip çalışmalarında başarılar diledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum