Yürüyerek gittiği hastanede hayatını kaybetti

Körfez Mimar Sinan Mahallesinde ikamet eden 39 yaşındaki Cenk Keskingöz, Cuma günü sabah saatlerinde sosyal medya hesabının hikayeler kısmında “Öleceksen Cuma günü öleceksin. Ama bu Cuma değil” paylaşımı yaptıktan saatler sonra yaşamını yitirdi.

Yürüyerek gittiği hastanede hayatını kaybetti
Editör: Mavi Kocaeli
26 Eylül 2021 - 10:33
Edinilen bilgiye göre Körfez Mimar Sinan Mahallesinde ikamet eden ve liman işleri yaptığı öğrenilen 39 yaşındaki Cenk Keskingöz, Cuma günü sabah saatlerinde sosyal medya hesabının hikayeler kısmında “Öleceksen Cuma günü öleceksin. Ama bu Cuma değil” yazarak fotoğraflı bir paylaşımda bulundu.

KALP KRİZİ
Aynı gün akşam saatlerinde rahatsızlanan ve özel bir hastaneye giden Keskingöz, yürüyerek gitmiş olduğu hastanede, EKG çekildiği esnada aniden fenalaşarak hayatını kaybetti. Doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamayan gencin kalp krizi nedeniyle hayatını kaybettiği üzerinde durulurken, cenazesi kesin ölüm nedeninin anlaşılabilmesi amacıyla yapılan adli işlemler sonrasında ailesine teslim edildi.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Kararlı
  3 gün önce
  Kesinlikle aşılardan bu krizler ama hesap soran yok zaten hep bir ağızdan ezberlerini dayattılar bu millete aşılı olunca her türlü ölüm de caiz hak mak yok!! Ama aşısiz ölürsen çok büyük vebal....
 • Kemal kemal
  1 ay önce
  Kalp krizi son dönemde aşırı derecede artı bunu aşıya baglayanlar var araştırılmalı