Reklam

Yüreklere dokunup, gönüller kazanıyor!

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler "Gönülden Gönüle" projesi kapsamında, şehitlerimizin kıymetli aileleri ile kahraman gazilerimizi, pandemi kurallarına riayet ederek evlerinde ziyaret ediyor.

Yüreklere dokunup, gönüller kazanıyor!
Editör: Mavi Kocaeli
24 Nisan 2021 - 11:42
Gebze Kaymakamı Mustafa Güler "Gönülden Gönüle" projesi kapsamında, ülkemizin birliği ve bütünlüğü ile aziz milletimizin huzur ve güvenliği için şehadet makamına erişen şehitlerimizin kıymetli aileleri ile kahraman gazilerimizi, pandemi kurallarına riayet ederek evlerinde ziyaret ediyor.
İlk olarak 1997 yılında Tunceli’nin Pülümür ilçesinde Şehit olan Polis Şenol Koca’nın emanetlerini ziyaret eden ve ramazan aylarını kutlayan Kaymakam Güler “Şehitlerimize daima minnet duyarak, bu günleri onlara borçlu olduğumuzun idraki içinde yaşıyoruz ve onları asla unutmayacağız. Bu şuurla, şehitlerimizin emanetlerine kararlılıkla sahip çıkıyor, ülkemizi geleceğe, muasır medeniyete taşımak için çalışıyoruz.” dedi.
Daha sonra Kaymakam Mustafa Güler beraberinde Sosyal Hizmetler Müdürlüğü yetkilileri  ile Kıbrıs Gazisi Rasim Duymaz ve İç güvenlik Gazisi Er Yücel Köksal’ı ziyaret etti. Gazilerimizin hal ve hatırlarını soran Kaymakam Güler “Kan akıtılarak, can verilerek sahip çıkılan bu topraklarda huzur içinde yaşıyorsak, elbette ki şehit ve gazilerimizin sayesindedir. Onlar için her şeyin en güzelini ve iyisini yapmak bizlerin en büyük görevdir” dedi. Gazilerimizin haklarının hiçbir zaman ödenemeyeceğini belirten Kaymakam Güler, iç güvenlik Gazimize geçmiş olsun dileğinde bulunurken, Kıbrıs Gazimize hayırlı bir ömür temennisini dile getirdi.
Kaymakam Mustafa Güler’e ziyaretlerinden ötürü teşekkür eden şehit aileleri ve gazilerimiz, bu vatan ve millet için her zaman canlarını vermeye hazır olduklarını ifade ettiler.


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum