Reklam

Yıldız'dan Ümit Özdağ açıklaması: Art niyet var!

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız, İl Kongresi sonrası ilk kez basın toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıda Ümit Özdağ ve Buğra Kavuncu arasındaki polemiğe değinen Yıldız, Hiçbir Allah’ın kulu Ümit Özdağ’ın arkasında olmaz, olacak olan insan da art niyetlidir. İYİ Parti bildiği yolda emin adımlarla yoluna devam edecektir” dedi

Yıldız'dan Ümit Özdağ açıklaması: Art niyet var!
Editör: Mavi Kocaeli
12 Kasım 2020 - 12:46 - Güncelleme: 12 Kasım 2020 - 13:26

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ’ın İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu hakkında söylemleri sonrasında geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından destek veren Yıldız, bugün de basın toplantısında konuya değindi. Şanbaz Yıldız, Buğra Kavuncu’nun yanında olduğunu tekrardan belirterek; Ümit Özdağ MHP’nin 2015 yılındaki kongre sürecinde başlayan genel başkanımızla birlikte  İYİ Parti’nin kırılması için gayret gösteren bir arkadaşımız şu an İstanbul milletvekilimiz. Öyle bir genel başkanımı bar ki tanımama rağmen ben bile şaşırıyorum.

İŞİMİZİ YAPARAK CEVAP VERECEĞİZ
 Kurultay öncesi 3 saat bize Buğra kavuncu ve Ümit Özdağ’ı anlattı. Sonrasında gördük ki Ümit beyin böyle bir çıkış yapacağını bildiği için bu konuşmayı yapıyor. Ümit Özdağ bu endişesini dile getirdikten sonra Hakan Fidan’dan gereken bilgileri alarak kendisine sunuyor. Bu yapılan yanlışların ve hareketlerin karşısında biz sadece işimizi yaparak cevap vereceğiz. Hiçbir Allah’ın kulu Ümit Özdağ’ın arkasında olmaz, olacak olan insan da art niyetlidir. İYİ Parti bildiği yolda emin adımlarla yoluna devam edecektir.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum