Reklam
Reklam

Yıldız'dan Azeri'ye: Edep ya hu

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız, MHP’li Erkan Azeri’ye sert bir şekilde cevap verdi

Yıldız'dan Azeri'ye: Edep ya hu
Editör: Mavi Kocaeli
29 Kasım 2020 - 12:56

İYİ Parti İl Başkan Şanbaz Yıldız, İYİ Parti Genel Başkanı hakkında açıklama yapan MHP Genel Merkez Yedek MYK Üyesi Erkan Azeri’ye şu ifadeleri kullandı: “İhaleye fesat karıştırmaktan hapis yatmış olmaktan tutun da birçok benzer olaydan dolayı hakkında dava açılmış bazı kişiler, kurumsal bir partide kimlik kazanıp zırh altına girerek, medyada yer bulup manşet olmak adına  edepsizliğiklerini ortaya dökmekten geri kalmamışlardır.

Bunun en son örneği, geçtiğimiz günlerde sayın genel başkanımıza sosyal medyadan hakaret eden ismini dahi anmaktan bile rahatsızlık duyduğum bir şahıstır. Bu kişinin kullandığı ifadeler ve sarf ettiği sözler, bırakın bir siyasetçiyi, kendisini insan gören bir kişiye bile yakışmamaktadır. Biraz incelediğinizde, özel hayatından tutun ticari hayatı ve siyasi hayatı tamamen çalkantılı olan bu kişinin sarfettiği ifadeler ile ilgili resmi suç duyurusunda bulunmuş olup bundan sonra konuyu yasal boyutuyla takip edeceğiz. Bahse konu kişi bundan böyle muhatabımız asla değildir ve olamaz. Ancak şunu da biliriz ki, kötü söz sahibini bağlar, atalarımız bu hususta onlarca kelam etmişlerdir.

KENDİNE GÜNDEM YARATIYOR
Bu şahıs, dediğim gibi; kendince gündem yaratıp, kendi partisi içerisinde varlık göstermeye çalışan, aile ve özel hayatı sosyal medyada hatta mahkemelerde konu olmuş bir kişidir. Çok söz söylemeye gerek yok. Söyleyeceğimiz tek şey, edep ya hu dur. Bu şahsın daha evvel, şimdi el pençe divan durduğu Sayın Devlet Bahçeli için neler neler dediğini iyi biliyoruz.  Benzer hakaret ve küfürleri, şu an mensubu olduğu genel başkanına karşı daha evvel ifade eden bir kişiden bahsediyoruz. Ama dediğimiz gibi; biz o kişi ve kişiler gibi edep ve ahlak yoksunu olamayız. Allah o arkadaşı ıslah etsin. Çirkin ifadelerinin tamamını kendisine iade ediyor ve kamuoyunu böyle tatsız bir hususta meşgul ettiğimiz için ne kadar üzgün olduğumun bilinmesini istiyorum.”
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum