Reklam

Yıldırım geri adım attı!

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım kamuoyunda hep tartışılan isim oldu.

Yıldırım geri adım attı!
Editör: Mavi Kocaeli
25 Ocak 2021 - 10:42
2004 yılından beri aralıksız bir şekilde 17 yıldır Karamürsel Belediye Başkanlığı yapan ve 4 dönemdir bu görevi yürüten İsmail Yıldırım 2 dönem kendi oyuyla seçilse de son iki seçimi AK Parti oylarıyla kazanıyor. Hep tartışılan Yıldırım, bu kez geri adım atmasıyla konuşulmaya başlandı. Bunda da Başkan Yıldırım’ın magazin gündemlerine konu olması etkili oldu. Magazin programlarını izlemeyi çok seven ve günün belirli vakitlerini bu programlara ayıran Yıldırım, Seda Sayan’ın Karamürselle ilgili ifadelerine oldukça sert ve argo ifadelerle cevap vermiş ve bu agresif davranışı tartışılmıştı. Eleştirilerin muhatabı olan Yıldırım’ın sözlerinden haberdar olan sanatçı Seda Sayan’ın suç duyurusunda bulunduğu öğrenildi. Bu gelişme üzerine Belediye Başkanı Yıldırım, hem Seda Sayan’dan hem de agresif tavrından dolayı vatandaşlardan özür diledi. Gelen bu özür sonrası Karamürsel’de yaşayan vatandaşların, “Geri vitese taktı” şeklinde konuşmaya başladıkları ayyuka çıktı.

 

YORUMLAR

 • 5 Yorum
 • Fatih koroğlu
  1 ay önce
  Editör başkanı arayıp sorsana bi zahmet onun ağzından duy mış mış miş miş olmaz delikanlı olun bilmediğiniz şeyi yazmayın
 • Karamürseeli
  1 ay önce
  İsmail yıldırım da R yok arkadaşım sen iblidtenmi geldin sa İT yılmaz
 • Karamürsel kuşu
  1 ay önce
  Bilip bilmeden haber yaptığınız belli , başkan böyle bir konuyla ilgili gündemi meşgul ettiğimiz için tüm halkımızdan özür dileriz dedi , sait yılmaz senide es geçmeyelim fake isimle rüzgaz yapma başkan sölediği sözün arkasında durur sen gerçek adını yazıpta yorum yapamassın tabi ismail yıldırım sana etek giydirir diye korkarsın tabi rahat ol kasma kendini ????????
 • Ender Gökçe
  1 ay önce
  Karamürsel belediye Başkanını itibarsızlaştırmaya çalışmak boş bir çabadır. Kendisi Karamürsel'in evladıdır. Bu tarz haberlerin aslı astarı yoktur.
 • Sait Yilmaz
  1 ay önce
  Her zamanki hali. Önce söyler sonra üç buçuk atar.