Reklam

Yeşil Kasaba sokak sokak gezip şeker dağıttı.

Hiç bir bayramı pandemi nedeni ile coşkuyla kutlayamadığımız bu günlerde çocukların kalbine dokunup onlara kendilerini özel hissettirmek isteyen Yeşil Kasaba pandemi kuralları çerçevesinde çocuklara şeker dağıttı.

Yeşil Kasaba sokak sokak gezip şeker dağıttı.
Editör: Mavi Kocaeli
26 Nisan 2021 - 14:40

Yeşil Kasaba çocukların hakettiği o masum tebessümü onlara vermek ve bu güzel bayramın coşkusunu bir nebze olsun hissettirmek için sokak sokak gezip 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı.

Mutlu çocuklar, Umutlu gelecek...
Mutlu çocuklar Umutlu gelecek düşüncesi ile bu etkinliği gerçekleştiren Yeşil Kasaba çocukların yüzündeki bir damla tebessümün ve o güzel masumiyetin herşeye değeceğini ve o bir damla tebessüm ile masumiyetin bizi umutlu bir geleceğe taşıyacağını belirtti ve dünkü çocuklar ile bugünkü çocuklar elele dedi.

Yeşil Kasaba hakkında
Yeşil Kasaba iki kişiden oluşan şair ile solistin temsili ismidir. 9 yıl önce Aydın'da Yeşil Adam (M. Selçuk Katıoğlu) ve Mor Narpın (Pınar Taşdöner) tarafından kurulan Yeşil Kasaba 58 ilde bir çok sanatçı ile Halk Konserleri verdi ve Bahar Şenliklerinde bir çok kitlenin beğenisini kazandı. Dijital platformlarda Klip ve Single'lari bulunan Yeşil Kasaba projeleriyle insana ve halka seslenerek, onlar adına birşeyler yapmak ve bunları da kurum ve özel aktiviteler aracılığıyla desteklemek, Yeşil Kasaba ismini tüm dünyaya duyurarak ülkeyi en iyi şekilde temsil etme amacında ki Yeşil Kasaba, 7 dilde, 7 tarzda söylediği şarkılar ile dikkatleri çekti. "Eğreti" ve "Yağmur Yağmur" single çalışmalarıyla dijital platformlarda sevenleriyle buluşan Yeşil Kasaba, "Yağmur Yağmur" adlı klibin tüm gelirini Kimsesiz ve Engelli Çocuklara armağan etti. 2020 yılında şirketleşen Yeşil Kasaba çalışmalarına soluksuz devam edeceğini söyledi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum