Reklam

Yeni hizmet binası kaliteyi artırdı!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Ulaşım Daire Başkanlığı’nın yeni hizmet binası, esnafın işlemlerini kolaylaştırdı.

Yeni hizmet binası kaliteyi artırdı!
Editör: Mavi Kocaeli
21 Ocak 2021 - 15:41
İçerisinde UKOME’nin de yer aldığı yeni Ulaşım Dairesi Başkanlığı, yaklaşık bir aydır İzmit Yenidoğan Mahallesi’nde bulunan İSU hizmet binası arkasına taşınmıştı. Ulaşım Dairesi’nin kendine ait yerinin olmasıyla, geçmişte günlerce süren işlemler bile hızlıca çözüm buluyor. Eski atıl binada bazı 10 dakikalık işlemler günlerce sürebiliyordu. Ancak fiziki mekan değişikliği beraberinde hizmet kalitesinde de değişikliği getirdi. Eski ilkel hali ortadan kalkıp daha yeni teknolojik sistemlerin kurulduğu Daire Başkanlığında, numaratör sistemi ile vatandaşın daha iyi hizmet aldığı bir uygulama başladı.

İŞLEMLER SİSTEMATİK YAPILIYOR
Yeni dönemde yeni ulaşım daire başkanlığı UKOME uygulaması çalışma sistemi çok daha başarılı oldu. Yeni hizmet anlayışı ile Kocaeli’de başta servisçi esnafı, minibüsçüler ve taşımacı esnafı çok daha hızlı, kolay ve sistematik bir şekilde işlemlerini yaparak hizmet alıyor. Geçtiğimiz günlerde gazetemizde de yer alan UKOME’de hizmet alınamadığı yönünde ki haberler ve şikayetler üzerine Büyükşehir belediyesi duyarsız kalmadı ve Ulaşım Dairesi’ne yeni hizmet binası kazandırdı. Böyle olunca hem Daire başkanlığının kendi çalışanları hem de vatandaşlar rahatladı. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum