Orhan Balcı

Orhan Balcı


Hodri Meydan'ın gücü ve 9 golle 9 puan

16 Mart 2021 - 10:34

Kocaeli kentinin spordaki tek markası olan Kocaelispor ile taraftarları arasındaki bağ ve birlikteliklerinin oluşturduğu güç bir kez daha kendisini gösterdi.
Türk Futbolu’nun önemli kilometre taşlarından biri olan Kocaelispor’un geçmişte gerçekleştirdiği başarı dolu hikayesi ile günümüze entegre olmasının  ardından,  oynadığı her müsabakadaki rakipleri hazırlıklarını ve mücadelelerini diğer rakiplerine göre daha ciddi bir şekilde gerçekleştiriyor.
Böylesi bir süreç yaşanırken 2. Lig müsabakalarının internet üzerinden yayın hakkını elinde bulunduran Misli.com internet sitesi Kocaelispor’un gerek iç gerekse dış saha karşılaşmalarını canlı yayın programına alıp www.misli.com internet adresi üzerinden naklen yayınlayarak üyelerine önemli bir hizmeti yerine getiriyor.
Kocaelispor taraftarları bu siteye üye olarak müsabakaları izleme şansını yakalıyor.
Ölümcül Covid 19 salgını nedeniyle tribünlere taraftarların alınmadığı bu süreçte önemli bir hizmet sunan misli.com internet sitesi yöneticileri, 14 Şubat 2021 Pazar günü İzmit’te oynanacak olan Kocaelispor Ankara Demirspor karşılaşmasını canlı yayın programına almadıklarını açıkladılar.
Bu duruma tepki gösteren gerçek Kocaelispor taraftarları bir çıkış yolu aramak için çalışma başlattı.
Hodri Meydan taraftar grubu öncülüğünde 13 Mart 2021 Cumartesi günü sosyal paylaşım sitesi olan Twitter hesabından saat 21.00’de ‘Körfezde Boykot Misliye’ haştekiyle bir protesto başlattılar.
Bu protestonun gerçek Kocaelisporlu taraftarların katkısıyla önemli bir mesaj vermesinin ardından,
www.misli.com adresinin yöneticileri Kocaelispor Ankara Demirspor müsabakasını sitelerinin üzerinden üyelerine naklen yayınla izletme kararı aldılar ve müsabaka yayınlandı.
Bu haklı protesto Kocaelispor’un ve Hodri Meydan taraftar grubunun öncülüğünde yeşil siyahlı taraftarların gücünü, büyüklüğünü, bir araya geldiğinde neler yapabileceğini ve Kocaelispor sevgilerinin ne kadar büyük olduğunu başta misli.com yöneticileriyle futbol paydaşlarına bir kez daha gösterdi.
Bu gücü harekete geçiren Hodri Meydan taraftar grubunu ve sosyal paylaşım sitesinden destek veren herkesi yürekten kutluyorum…
Bu önemli birliktelik sonrasında sahaya çıkan Kocaelisporlu futbolcularda önemli bir galibiyete imza atarak 3 golle 3 puanı alıp yüreklerinde hissettikleri desteğe en güzel hediyeyi verdiler.
İnegölspor ve Afjet Afyonspor karşısında aldıkları beraberliklerin ardından,
Niğde Anadolu FK’yı İzmit’te 3-1
Ergene Velimeşespor’u deplasmanda 3-0
Ankara Demirspor’u İzmit’te 3-0
Yenen yeşil siyahlı futbolcular son 3 müsabakada 9 gol atıp 1 gol yediler ve 9 puan alıp, 49 puanla 3. sıraya yerleştiler.
Değerli okurlar,
Kocaelispor’un marka ismiyle, Hodri Meydan’ın önderliğinde, gerçek yeşil siyahlı taraftarların desteğiyle ortaya çıkan bütünlük, lig sonunda play offa kalıp oradan da 1. Lig’e çıkma hedefine ulaşıncaya kadar bozulmadan devam etmeli…
Çünkü Başka Kocaelispor Yok!..

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum