Reklam

Yaman'dan 'Ahde vefa' ziyaretleri!

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman AK Parti Kocaeli eski il başkan yardımcısı ve Türker Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Yekta Türker'i ziyaret etti.

Yaman'dan 'Ahde vefa' ziyaretleri!
Editör: Mavi Kocaeli
16 Kasım 2020 - 13:47 - Güncelleme: 16 Kasım 2020 - 17:23
AK Parti Kocaeli Milletvekili ve Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Cemil Yaman, bir dizi vefa ziyaretleri gerçekleştirdi. Yaman, AK Parti’nin Kocaeli ve Gebze siyasetine bir dönem damga vurmuş isimleri yerlerinde ziyaret ederek ahde vefasını gösterdi. MARTEK Başkanı ve 24. Dönem Kocaeli Milletvekili Mehmet Ali Okur, önceki dönem İl başkanı Şemsettin Ceyhan, önceki dönem İl Başkan Yardımcısı Yekta Türker ve önceki dönem Gebze Gençlik Kolları Başkanı Ertan Kara’yı ziyaret eden Yaman, dostane sohbetler gerçekleştirdi. Yaman ziyaretlerinde ülke ve yerel gündeme dair değerlendirmelerde bulunurken,  hal ve hatırlarını da sordu.

BİRLİK VE BERABERLİĞE İHTİYACIMIZ VAR
Dilovası’ndan seçildiği TBMM’de bugün Gebze’de ikamet eden tek vekil olan Yaman, yoğun bir tempoda çalıştıklarını dile getirdi. Son olarak kendisine tevdi edilen Genel merkez göreviyle çalışma yükünün arttığını ifade eden Yaman, TBMM ve Parti çalışmaları dışında fırsat bulduğu zamanlarda vefa ziyaretleri gerçekleştirdiğini dile getirdi. Seçim bölgesinde olduğu her günü değerlendirdiklerini vurgulayan Yaman, “Partimizde emek verdiğini gördüğümüz ve düşündüğümüz isimleri zaman zaman ziyaret ederek birlik ve beraberliğimizi güçlü tutmaya çalışıyoruz. Ülkemizin AK Parti’ye olan ihtiyacının her zamankinden daha da arttığı bugünlerde birlik ve beraberlik büyük önem taşıyor. Tabi bu çalışma temposu içerisinde ziyaret edemediklerimiz oluyor. Onları da en uygun zamanlarda ziyaret etmeye devam edeceğiz.”dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum