Reklam

Yakın zamanda nikah masasına oturmaya hazırlanan ünlü çiftin romantik tatili

Yakın zamanda nikah masasına oturmaya hazırlanan ünlü çiftin romantik tatili
Editör: Mavi Kocaeli
27 Temmuz 2020 - 04:43
Ünlü futbolcusu Rafael van der Vaart ile olan evliliğini yıllar önce bitiren Sylvie Meis, ikinci evliliğine hazırlanıyor. Meis ile nişanlısı Niclas Castello, İspanya'nın Mallorca adasında tatile devam ediyor.

İlk evliliğinden bir oğlu olan 42 yaşındaki Sylvie Meis ile nişanlısı Mallorca'da kaldıkları otelin plajında objektiflere yansıdı. Önce uzun bir yürüyüş yapan sonra da denize girip serinleyen çift, bunun ardından şezlonglarına döndü. Meis ve nişanlısı Niclas Castello, birbirlerine durmadan sevgi gösterisinde bulundu. Kimi zaman da romantik anlar yaşadı.

Yakın zamanda nikah masasına oturmaya hazırlanan çiftin romantik tatili

AYAKLARINA MASAJ YAPTI


Castello bir ara nişanlısına ayak masajı yaptı. Ardından Niclas Castello, Meis'in saçlarını pet şişeden döktüğü suyla ıslattı. Sonra da sosyal medya hesabı için nişanlısının fotoğraflarını çekti. Hollandalı model, korkulukların yanında durarak uzun uzun nişanlısına poz verdi.

İşte ikilinin romantik tatilinden kareler;

Yakın zamanda nikah masasına oturmaya hazırlanan çiftin romantik tatili Yakın zamanda nikah masasına oturmaya hazırlanan çiftin romantik tatili Yakın zamanda nikah masasına oturmaya hazırlanan çiftin romantik tatili Yakın zamanda nikah masasına oturmaya hazırlanan çiftin romantik tatili Yakın zamanda nikah masasına oturmaya hazırlanan çiftin romantik tatili

YORUMLAR

  • 0 Yorum