Ünlü: Hürriyet'in artık mağduru oynamayı bırakması gerekiyor

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, haftalık basın açıklamasında İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e yüklenerek, “Hürriyet’in artık mağduru oynamayı bırakması gerekiyor” dedi

Ünlü: Hürriyet'in artık mağduru oynamayı bırakması gerekiyor
Editör: Mavi Kocaeli
29 Aralık 2020 - 15:20
Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, partisinin il başkanlık binasında basın açıklaması gerçekleştirdi. Ünlü, haftalık olağan basın toplantısında kent ve yerel gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Toplantıya 2020 yılı değerlendirme sunumu ile başlayan Ünlü şu ifadeleri kullandı: “MHP olarak genel merkezimiz liderimiz başkanlığında yapılan il başkanları toplantısında götürdüğümüz raporla ilgili bilgilendirme yapacağım. Bilindiği üzere bir plan dahilinde çalışan bir MHP vardı 2021 yılında da bu plan aynı şekilde çalışmaya devam edecek."

“105 BİN KİŞİYE DOKUNDUK”
"Üye katılım programları yaptık. Hedefimiz 30 bin üyeyi daha partimize kazandırmak. Sahada neden MHP neden Devlet Bahçeli neden Cumhur ittifakı sorularını yanıtlayan MHP var. 7 haftalık programda 2 bin 520 program yaptık. Toplamda 105 bin kişiye dokunduk. Sağlık kurumlarını ziyaret ettik. Birilerinin oturduğu yerden gibi değil öven söylemlerle değil sahaya indik. Hastanelere acil servislere gittik. MHP İl Başkanı tulumunu giydi yoğun bakıma girdi. Bazen dezenfektan bazen maske bazen meyve ikramı yaptık."


“ÜLKÜCÜLERE SAHİP ÇIKACAĞIZ”
"Sonuç olarak MHP Kocaeli teşkilatı 2023 seçimi altyapısını hazırlayan bir teşkilat. 120x120 saha programlarıyla 15 bin kişiye dokunan MHP, ülkücüleri kurumsallaştıran, ülkücülere sahip çıkan bir teşkilat yapısı olmak için Kocaeli Teşkilatı sahadaydı. İl başkanından ilçe başkanına parti üyesine kadar gözü kulağı Ankara’da olan bir teşkilat yapısı oluşturmak ana amaçlarımız içerisinde."

“DEMİRTAŞ TERÖRİSTTİR”
"Memleket masası kuramayanlar mihnet masası kurmaya çalışıyorlar. Buyursunlar otursunlar dedikodu yapsınlar.  Türklük kelimesini anayasadan çıkaracak kadar gözleri bürünmüş durumdalar. HDP’ye zeytin dalı uzatıp kahvaltı programı oluşturanlarla perde kapanmıştır. Cumhurbaşkanı Hükümet sistemi Türkiye’nin geleceğidir. HDP açılmamak üzere kapatılsın dedik bu kararımızın sonuna kadar arkasındayız. TBMM’de PKK’lı istemiyoruz. Biz Demirtaş ve temsilcilerine bakınca terörist görüyoruz. AİHM’nin Demirtaş’ın serbest bırakılmasını kararını tanımıyoruz, takmıyoruz"

“NASIL KONUT SATACAKSINIZ?”
"Fatma Kaplan Hürriyet yapmış olmak için İstanbul’dan bir şirketi getirerek sosyal konut yapıyor. Asgari ücretin 2 bin 850 TL olduğu yerde 2 bin 500 TL taksitle sosyal konutu nasıl dağıtacaklarını merak ediyoruz. Cedit’ten kaçanlara rağmen orada bulunan insanları mağdur etmemek için sahiplenen bir Türkiye Cumhuriyeti devleti var. Muhtarlara yardımcı sözü veriyorum dedi ama maddi durumum yeterli değil diyerek bundan vazgeçti. Kocaeli Barosuna bedavaya verilen baro binası duvarına verilecek olan kirayı benim muhtarlarıma yardımcı tahsis ederek onları rahatlatabilirdiniz. Bugün ne söylediyseniz zamanını gelince sokakta cevabını verirsiniz.”

“NELER YAPACAK GÖRECEĞİZ”
İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in geçtiğimiz gün KİPTAŞ temel atma töreninde ifade ettiği “Bize bu inşaatta zorluklar çıkarıyorlar” ifadeleri hakkında da konuşan Ünlü, “Fatma Kaplan Hürriyet mağduru oynamasın. Prosedür uygulandığında hiçbir engel yoktur. Sayın Belediye Başkanı yapmış olmak için İstanbul’dan getirdiği KİPTAŞ firması ile neler yapacağını göreceğiz. Fatma Kaplan Hürriyet, sokaktaki köpeklerle ilgili sorulara, baronun binasına verdiği paralar ile ilgili sorulara cevap versin. Fatma Kaplan Hürriyet mağduru oynamayı bıraksın” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum