Reklam

Tutuş'tan Askıda Fatura eleştirisi

AK Parti Grup Başkan Vekili Muharrem Tutuş, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’i geçtiğimiz aylarda yardıma ihtiyacı olan vatandaşlara destek amaçlı başlatılan kampanyası “Askıda Fatura” nedeniyle eleştirerek, "Askıda fatura askıda kaldı" dedi.

Tutuş'tan Askıda Fatura eleştirisi
Editör: Mavi Kocaeli
21 Ocak 2021 - 11:12
İzmit Belediyesi Aralık Ayı Meclis Toplantısı’nda askıda fatura kapsamında şimdiye kadar İzmit’te bulunan yardıma muhtaç vatandaşlardan kaç kişinin toplam ne kadar faturasının ödendiğine dair soru önergesi vermişti.

4 BİN 886 TL'Yİ TİYE ALDI 
Konuyla ilgili soru önergesine İzmit Belediyesi tarafından verilen tutarı değerlendirerek açıklama yapan Muharrem Tutuş, kampanya kapsamında İzmit genelinde ödenilen toplam fatura tutarı olan 4 bin 886 TL’lik tutar üzerinden İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’i eleştirdi.

 "SÜREKLİ REKLAMINI YAPIYORDU"
AK Parti İzmit Belediye Meclis Grup Başkan Vekili Muharrem Tutuş, kampanya kapsamında ödenilen tutarını tiye alarak, “Şimdi bu mu yaptığınız iş, bunun reklamını yapıyorsunuz sürekli ve sıkılmadan, yoksulluğun adını siyasete alet etmek mi niyetiniz desek, muhtemelen müracaat yok cevabı alacağız. Ama bugün kürsüde genel başkanınız ile birlikte; gündemimiz yoksulluk, başka soru sormayın diye gazeteci azarlamakta pek bir mahir gördük sizi” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum