Reklam

Türkkan'dan çok sert 'yağ' tepkisi!

İYİ Parti Grup Başkanvekili ve Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, ayçiçek yağıyla ilgili tepki çeken açıklamasına, farklı ürünler de ekledi ve atılan manşetlerle ilgili çok sert bir tweet attı

Türkkan'dan çok sert 'yağ' tepkisi!
Editör: Mavi Kocaeli
21 Şubat 2021 - 10:17
İYİ Parti Grup Başkanvekili ve Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, geçtiğimiz günlerde “Ayçiçek yağı yok ama aya gidiyoruz” şeklinde bir tweet atmış, AK Parti ve MHP’li pek çok isim tarafından yağ fabrikası olduğu için tepki almıştı. Öyle ki bugün kimi ajans ve gazetelerde, Türkkan’ın orman arazisi üzerinde kaçak yağ fabrikası olduğu, buna rağmen yağ olmadığını söylediği şeklinde eleştirel haberler yayımlanmıştı. Türkkan, dün gece yapılan haberlere çok sert bir tweetle cevap verdi ve yok dediği ayçiçek yağına başka ürünler de ekledi.

Türkkan, atılan manşetlerle ilgili “Milleti soyarak finanse ettiğiniz gazetelerden attığınız manşetler bu ülkeyi açlıktan kurtarmaz” ifadesini kullandı. Türkkan diğer bir tweette ise, “Bu vizyonla, bu kafayla aç kalacağız, aç. Sadece ayçiçek yağı değil, yediğimiz ne varsa her şeyi ithal ediyoruz. Bırakın millet ile dalga geçmeyi. Yok aya gidecekmiş, yok astronot olacakmış.

Bırakın ayı marsı, yağdan haber verin, buğdaydan haber verin, mısırdan haber verin” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum