Reklam

Trabzonlu gençler Kaya'yı ağırladı

Abdulkadir Ayar başkanlığındaki Gebze Trabzonlular Derneği Gençlik Kolları, AK Parti Gebze ilçe başkanı Recep Kaya’yı ağırladı. Sultanorhan Mahallesinde bulunan dernek lokalinde gerçekleşen programda gençler ile bir araya gelen Recep Kaya, “Gençler bizim geleceğimiz, her zaman sizin yayınınızdayız.” dedi.

Trabzonlu gençler Kaya'yı ağırladı
Editör: Mavi Kocaeli
23 Ekim 2020 - 19:05

Programın açılış konuşmasını yapan Gebze Trabzonlular Derneği Gençlik Kolları Başkanı Abdulkadir Ayar, “Trabzonlular derneği gençlik kolları olarak AK Parti ilçe Başkanlığına atanan Recep Kaya’yı burada ağırlamaktan dolayı mutluyuz. Kendisi aynı zamanda Trabzonlular Derneği ana kademe başkan yardımcılığı görevinde bulunuyor. Bizleri kırmayıp davetimize gelerek genç kardeşlerimizde buluştuğu için başkanımıza teşekkür ediyoruz.” İfadelerini kullandı.

GENÇLERE ÖNEM VERİYORUZ
Gençler tarafından böylesine güzel bir davete katıldığı için mutlu olduğunu söyleyen AK Parti Gebze ilçe Başkanı Recep Kaya ise, “ Gençlere gerek dernekçilikte gerekse siyasi çalışmalarımızda büyük önem veriyoruz. Sizler bizim geleceğimizsiniz. Gebze nüfusunun yarıya yakını genç nüfustan oluşuyor. Bizler her birine ulaşıp sorunlarını dinleyip, çözüme kavuşturmak için mücadele vereceğiz. Davetinizden dolayı her birinize teşekkür ediyorum.” dedi
Öte yandan 52. Yaş gününü kutlayan AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya’ya gençlik kolları tarafından sürpriz doğum günü yapıldı. Doğum günü sürprizi karşısında mutlu olan Kaya, 50. yaş gününde yazmış olduğu şiiri gençlere okudu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum