Reklam

Tır hırsızları sonunda yakalandı!

Gebze’de park halindeki tırı çalarak satmak için şase ve motor numarasını değiştiren 4 şahıs emniyet ekipleri tarafından düzenlenen operasyonla yakalandı.

Tır hırsızları sonunda yakalandı!
Editör: Mavi Kocaeli
11 Eylül 2020 - 10:19

Alınan bilgilere göre 6 Eylül’de Gebze’de meydana gelen olayda, park halinde bulunan bir tır çalındı. Çalınan tırın sahibinin yaşanan olayı polis ekiplerine ihbar etmesi üzerine olayla ilgili inceleme başlatıldı. Yapılan incelemeler sonucu tırı çalan şahısların S.Y., D.S., F.H. ve A.G. isimli 4 kişi olduğu belirlendi. Ardından ekipler tarafından İstanbul’da şahısların belirlenen adreslerine operasyon düzenlendi. Gerçekleştirilen operasyonda 4 şüpheli de yakalanarak gözaltına alındı.

TUTUKLANDILAR
Yapılan operasyondaki aramalarda şahısların satmak için çaldığı tır ise plakası ve şase numarası değiştirilmiş halde bulundu. Çete halinde hareket ettiği belirlenen şahısların götürüldükleri Gebze İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde yapılan işlemlerinde S.Y.’nin 17 adet, D.S.’nin 14 adet, F.H.’nin 2 adet, A.G.’nin 1 adet oto hırsızlığı ve resmi belgede sahtecilik gibi suçlardan kayıtlarının olduğu belirlendi. Şahıslar emniyette tamamlanan işlemlerinin ardından Gebze Adliyesi'ne sevk edildi. Hakim karşısına çıkartılan şüphelilerin 4’ünün de tutuklanarak cezaevine gönderilmesine karar verildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum