Reklam

Tartışma yaratan madde mecliste

Dilovası Belediyesi Başkanı Hamza Şayir ve AK Parti’li meclis üyeleri arasında tartışmaya neden olan madde aralık ayı mecliste yine gündeme gelecek.

Tartışma yaratan madde mecliste
Editör: Mavi Kocaeli
01 Aralık 2020 - 10:06

Dilovası Belediyesi aralık ayı olağan meclis toplantısı 3 Aralık Perşembe günü gerçekleştirilecek. Kültür Merkezi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecek olan meclisin başlama saati 11.00. Mecliste toplam 8 gündem maddesi görüşülecek. Görüşülecek olan gündem maddeleri ise şöyle; Meclisin birinci maddesi Diliskelesi Mahallesi sınırları dahilinde 294 ada 6 nolu parselin yolda kalan kısımlarının kamulaştırma talebi. İkinci maddesi Çerkeşli Mahallesi sınırları dahilinde bulunan ve eğitim alanında kalan vatandaş hisseleri ile vatandaş parsellerinde kalan belediye hisselerinin takas talebi. Üçüncü maddesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ek bütçesi talebi.

2021 YILI TARİFELERİ

Gündemin dördüncü maddesi Mali İşler Müdürlüğü 2021 yılı vergi resmi ve harçların belirlenmesi. Beşinci maddesi Fen İşleri Müdürlüğü 2021 yılı hizmet tarifeleri ve harçlarının belirlenmesi. Altıncı maddesi Plan ve Bütçe Müdürlüğü 2021 yılı hizmet tarifeleri ve harçlarının belirlenmesi. Yedinci maddesi İmar Şehircilik Müdürlüğü 2021 yılı hizmet tarifeleri ve harçlarının belirlenmesi. Meclisin son maddesi olan Dilbel Organize Taş. İnş. Sosyal Hizmetler Sanayi ve Ticaret A.Ş. hakkında verilen ve veto edilen önergenin tekrar görüşülecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum