Tarhan da 'Sözde Cumhurbaşkanı' dedi!

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için “Sözde Cumhurbaşkanı” şeklindeki ifadesi kamuoyunda büyük tepki çekmiş, Cumhurbaşkanı Erdoğan da kendisi hakkında tazminat davası açmıştı.

Tarhan da 'Sözde Cumhurbaşkanı' dedi!
Editör: Mavi Kocaeli
12 Ocak 2021 - 10:40
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için “Sözde Cumhurbaşkanı” şeklindeki ifadesi kamuoyunda büyük tepki çekmiş, Cumhurbaşkanı Erdoğan da kendisi hakkında tazminat davası açmıştı. Kılıçdaroğlu’nun Erdoğan’a yönelik sözlerine en sert tepki AK Parti teşkilatlarından gelmişti. Gündemin sıcak tartışmasında CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan da katıldı. Genel Başkanına destek çıkan Tarhan da Erdoğan için “Sözde Cumhurbaşkanı” ifadesini kullandı. Seçilmiş Cumhurbaşkanına yönelik Tarhan’ın da aynı ifadeleri kullanması kamuoyunda çok tartışılacağa benziyor. Tarhan bugün yaptığı paylaşımda “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, bugün saat 12:00'de Parti Meclisi toplantımızın açılışında ülke gündemini değerlendirerek, sözde Cumhurbaşkanının açıklamalarına yanıt verecektir.  Partimizin sosyal medya hesaplarından, televizyonlardan canlı yayını izlemeniz ve izletmeniz dileğiyle.”dedi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Serdar yilmaz
    9 ay önce
    Asıl sözde olan Kılıçdaroğlu dur...kasetle geldi oraya...iki lafı yan yana getirip konuşmayı bilmiyor...o adamdan asla yönetici olmaz...derhal Atatürk ün partisinden atılmalıdır..o heriften vatana zarar gelir...