Reklam

Tahtalı Göleti Bu Proje ile Çekim Merkezi Olacak

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün’ün özel önem verdiği Tahtalı Göleti Doğa Park projesi tamamlanmasıyla birlikte bölgeyi cazibe merkezi haline getirecek. Başkan Aygün, Bakan Yardımcısı Suver, Milletvekilleri Kılıç ve Şeker’e proje ile ilgili bilgiler verdi

Tahtalı Göleti Bu Proje ile Çekim Merkezi Olacak
Editör: Mavi Kocaeli
12 Temmuz 2021 - 13:33
İshakçılar’da Taşköprü Tarımsal Kalkınma Tesisleri’nin temel atma törenini gerçekleştiren Başkan Aygün, bu programın ardından konukları ile birlikte Tahtalı Göleti çevresine giderek bölgede hayata geçirecekleri Doğa Park projesinde incelemelerde bulundu. Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Hasan Suver, Kars Milletvekili, Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Yunus Kılıç, Milletvekili İlyas Şeker ve AK Parti İlçe Başkanı Koray Merdan ile birlikte bölgeye giden Başkan Aygün, yapacakları projenin detaylarıyla ilgili bilgiler verdi.
EKONOMİYE KATKI SUNACAK
Bölgede turizm potansiyelini ortaya çıkartarak aynı zamanda ekonomiye katkı sunacak olan Tahtalı Göleti Doğa Park projesinde çalışmaların sürdüğünü ifade eden Başkan Aygün, ilk etapta ürün satış alanı, şadırvan, mescit ve tuvaletlerin inşa çalışmalarının tamamlandığını söyledi. Projenin önemine değinen Başkan Aygün, Tahtalı Göleti çevresine kazandıracağımız Doğa Park projemizde çalışmalarımız sürüyor. Kamp alanları, karavan park, günü birlik tesisler, rekreasyon alanları, kano alanı, hobi bahçeleri, bisiklet ve yürüyüş yolları ile Tahtalı Göleti Doğa Park projemizi halkımızın hizmetine sunacağız” dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum