Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Serkan Beyaz güven tazeledi!

MÜSİAD Gebze Şubesi Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi. Türkiye’nin önemli Meslek Kuruluşlarından olan MÜSİAD’ın en güçlü olduğu yerlerden birisi olan Gebze’de Genel Kurul, büyük heyecanla gerçekleştirildi.

Serkan Beyaz güven tazeledi!
Editör: Mavi Kocaeli
03 Mart 2021 - 13:17 - Güncelleme: 03 Mart 2021 - 15:39
Ömür KAVRAN-Pandemi kurallarına uygun olarak yapılan kongre Gebze Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Kongreye MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, Darıca Kaymakamı Yüksel Kara, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler, AK Parti İlçe Başkanları Recep Kaya, Servet Günay, İlhan Yıldırım, iş ve siyaset dünyasından ç.ok sayıda davetli katıldı. 

SERKAN BEYAZ İLE YENİDEN
Kongre korona virüs nedeniyle dar kapsamlı ve kısa süreli tutulurken, mevcut Başkan Serkan Beyaz güven tazeledi. Beyaz’ın tek listesiyle gerçekleşen kongrede MÜSİAD’ın yeni yönetimi pandemiye rağmen önemli hedefler belirledi. Başkan Serkan Beyaz, görev yaptıkları süre içinde salgına rağmen önemli işler başladıklarını, MÜSİAD’ı Kocaeli ve Gebze bölgesi ile bütünleştirdiklerini ifade ederek, güzel hizmetlerin önümüzdeki dönemde de devam edeceğini söyledi. Türkiye’nin kalkınma hamlelerinde MÜSİAD’ın önemli yer tuttuğunu belirten Beyaz, desteklerinden ve ülke ekonomisine katkılarından dolayı MÜSİAD üyelerine teşekkür etti. Birlik ve beraberlik içinde yapılan kongrede MÜSİAD yeni dönemin startını verdi.
İşte yönetim kurulu listesi:
Serkan BEYAZ
Abdulkadir ANIK
Özcan DAL
Ahmet MALKOÇ
Turgut VEYİSOĞLU
Hasan SOBA
Hakan HÖBEK
Şamil TAHMAZ
Ersoy YILMAZ
Mustafa ÖĞE
Ali KESKİN
Abdullah ERGÖN
Cihat BEYAZ
Ömer Faruk UYSAL
Şeyda YENİGÜN 
Macit KARDEŞ 
Sefa KARASU 
Çağdaş KARA
Hakan ÇİL
Caner BULUT
Çetin SOLHAN
Gültekin ŞENEL 
Cüneyt BIYIKLI
Serdar KOLO
Bayram GÜNDOĞDU
Adem KILIÇ
Tarkan GÜL
Feyza DEMİROĞLU
Ahmet ÇOLAK
Bayram KAYA

YORUMLAR

  • 0 Yorum