Reklam

Şanbaz Yıldız'ın sağlık durumuyla ilgili açıklama

İYİ Parti Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Kaan Dilmen, yorgunluk ve stresin tetiklediği yüksek tansiyon nedeniyle evinde 2-3 hafta istirahat edeceği duyurulan İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız ile ilgili detaylı bir bilgilendirmede bulundu

Şanbaz Yıldız'ın sağlık durumuyla ilgili açıklama
Editör: Mavi Kocaeli
08 Aralık 2020 - 17:01
İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız’ın yorgunluk ve stresin tetiklediği yüksek tansiyon nedeniyle evinde 2-3 hafta istirahat edeceği duyurulmuştu. İYİ Parti Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Kaan Dilmen detaylı bir açıklamada bulunarak Yıldız’ın sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Dilmen yaptığı açıklamada şu sözleri kaydetti: “İYİ Parti İl Başkanımız Sayın Şanbaz YILDIZ’ın Guatır nedeniyle operasyonu planlanmaktaydı. Hem bu operasyon öncesi kontrol, hem de tansiyon ve kolestrol yüksekliği bilinen başkanımızın genel kontrolü amaçlı il yönetim kurulu üyemiz de olan Dr. Baha YAVUZ’un önermesi ve denetimi ile gerekli uzmanlar tarafından incelemeler yapılmıştır.

“GEREKLİ TEDAVİLER BAŞLADI”
Başkanımız da Atriyal Fibrilasyon denilen kalp ritm bozukluğu ve buna bağlı kalpte pıhtı oluşumu da tespit edilmiştir. Bu önemli bir durum olup tesadüfen tespit edilmesi daha sonra gelişebilecek ciddi durumların önüne geçilebilmesi için Allah’tan bir lütuf olarak da değerlendirilmektedir. Gerekli tedaviler başlanmıştır ve başkanımıza stresten uzak kesin istirahat önerilmiştir. Başkanımız halen evde istirahat halindedir, genel durumu gayet iyidir. Durum il yönetim kurulu üyemiz de olan Dr.Baha YAVUZ’un kontrol ve denetimindedir.


“KALP KRİZİ DEĞİL, COVİD 19 DEĞİL”
Doktorumuzun ricası bu süreçte başkanım özellikle telefonla aranarak rahatsız edilmemesi, diğer il yöneticilerinden ihtiyaç halinde bilgi alınması ve iyi niyet dileklerinin mesajla iletilmesi şeklindedir. Yine soru işareti kalmaması amaçlı olarak bildiriyoruz, kesinlikle kalp krizi değildir Covid 19 değildir, bunun için yapılan kontrolde de sonuç negatif çıkmıştır. İnanıyoruz ki en kısa zamanda başkanımız daha dinç ve dinamik olarak aramıza katılacak ve çalışmalarımıza var gücümüzle devam edeceğiz.”

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • ŞÜKÜR AKBABA
    2 ay önce
    Sayın İYİ PARTİ KOCAELİ İL BAŞKANIMIZ ŞAHBAZ YILDIZ BEYE ÇOK GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİ İLETİR YÜCE ALLAH U TELA DAN ŞEFA İSMİNİN HATIRINA ACİL ŞİFALAR VERSİN İNŞALLAH SAYIN BAŞKANIMIZ TEZLİKLE SAĞLIĞINA KAVUŞUR İNŞALLAH SELAM VE DUA İLE İYİ PARTİ ÜYSİ DARICADAN ŞÜKÜR AKBABA