Saadet'te Aksu bıraktı, kongre kararı çıktı!

Saadet Partisi Çayırova’da 6 yıldır İlçe Başkanı olan Yusuf Aksu grevini bırakarak, kongre kararı alındı.

Saadet'te Aksu bıraktı, kongre kararı çıktı!
Editör: Mavi Kocaeli
13 Temmuz 2021 - 13:30
Saadet Partisi Çayırova İlçe Başkanlığı’nda 4. Olağan kongre süreci başladı.  Mevcut İlçe Başkanı Yusuf Aksu’nun görevinden ayrıldığı Çayırova Saadet’ten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Kongremiz için 45 Günlük bir takvim öngördük. Kesin tarihi ise yapılacak istişareler sonunda net bir şekilde ilan edeceğiz. Sırasıyla teşkilatımızın Üyeleri, Mahalle Teşkilatları, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, İlçe Yönetimi, İstişare kurulu ve Çayırova ilçemizin de tüm kesimleriyle yapacağımız istişareler sonuncunda hem partimiz hem de Çayırovamız için en doğru ve hayırlı kararların alınacağına olan inancımız tamdır.
YENİ BAŞKAN VEKALETEN KARABULUT
Partimizin usulü gereği ve sürecin daha şeffaf ilerlemesi için kongre hazırlık çalışmalarını yürütmek üzere bir komisyon kurulur ve mevcut Başkan görevini vekâleten bir başka yöneticimize devreder. Bu sebeple 6 Yıldır Saadet Partisi Çayırova İlçe Başkanlığı görevini layıkıyla ifa eden Sayın Yusuf Aksu, İlçe Başkanlığı görevini vekaleten Teşkilat Başkanımız Fatih Karabulut beye devretmiştir.
BAKİ OLAN KİŞİLER DEĞİL DAVADIR
Erbakan Hocamızın bizlere öğrettiği gibi ‘Saadet Partisi, siyaseti kişisel çıkar ve ikbal beklentisiyle yapmayan, insan merkezli ve hizmet odaklı çalışan ve politika üreten bir kuruluştur. Bu minvalde kişiler değil baki olan davadır ve herkesin hanesine kalan yaptığı hizmetler ve samimiyettir. Bu sebeple görevi devreden İlçe Başkanımız Yusuf Aksu’ya yapmış olduğu tüm çalışmalar için sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz. Kendisi bu davada malıyla ve canıyla elinden gelen gayreti ve samimiyeti göstermiştir. Parti mensupları olarak bizler de buna şahitlik ediyoruz. Kamuoyunun açık ve samimi şekilde bilgilendirilmesi için bu açıklamayı yapmış bulunmaktayız. Yapacağımız kongremizin partimize ve Çayırova ilçemize hayırlar getirmesini temenni eder, kamuoyuna saygılarımızla duyururuz.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum