Refah Gebze: Öğretmenlerin sorunlarını çözeceğiz!

Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Başkanı Engin Kılıç'tan Öğretmenler günü ziyaretleri.

Refah Gebze: Öğretmenlerin sorunlarını çözeceğiz!
Editör: Mavi Kocaeli
26 Kasım 2021 - 12:28
Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Başkanı Engin Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri Öğretmenler Günü ve haftası dolayısıyla başta Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan olmak üzere Gebze Anadolu İmam Hatip Okul Müdürü Ethem Karaçoban ve Ahmet Zeki Büyükkuşoğlu Orta Okulu Müdür Yardımcısı Burhan Öz Aydın’nı ziyaret ettiler. Ziyaretler sonrası Başkan Kılıç, basın açıklaması yaptı. Kılıç; Bizler Yeniden Refah Partisi olarak, eğitimcilerimizin sorunlarını yakından takip ediyor ve iktidara geldiğimizde bu sorunları hızla çözebilmek adına birçok çalışmayı alt kurullarımızla birlikte sürdürüyoruz. Bu amaçla çok kıymetli, fedakâr ve kahraman öğretmenlerimizin, öğretmenler gününü kutlamakla birlikte, iktidara gelir gelmez uygulamaya koyacağımız icraatlarımızdan bazılarını müjdeliyoruz.
 PROJELERİ ANLATTI
Yapılmasını gerekli gördüğümüz uygulamalara bakıldığında, tamamının öğretmenlik mesleğinin maddi ve manevi itibarının sağlanmasına yönelik olduklarını  görürsünüz. Çünkü geleceğimizi emanet ettiğimiz öğretmenlerimiz, Yeniden Büyük Türkiye hedefimizi teslim edeceğimiz çocuklarımızın ve gençlerimizin yetiştirilmesinde kilit konumundadırlar. Eğer öğretmenlerimiz bugün mutsuzsa, her türlü geçim sıkıntısından, yasal boşluklardan veya iktidarın sorunlara kulak asmamasından ötürü asıl işleri olan öğretmenlik mesleklerine odaklanamıyorlarsa, Yeniden Büyük Türkiye hedefinden bahsetmemiz beyhude kalacaktır.
 SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ
Bizler Yeniden Refah Partisi ve Milli Görüşün Temsilcileri olarak, çözülemeyecek hiçbir sorun olmadığına olan inancımızla, 50 yıllık Milli Görüş tecrübemiz ve yer aldığımız hükümetlerde yapmış olduğumuz icraatlarımızla, milletimizin görevi bize devrettiğinde neler yapabileceğimizi ispat etmiş, iş bitirme belgesine sahip bir hareketin temsilcileriyiz. Yeniden Refah İktidarında, öğretmenlerimizle ve onların yetiştirdiği nesillerimizde birlikte Yeniden Büyük Türkiye’nin inşasında omuz omuza çalışacağımızı beyan ediyoruz. Bu vesile ile Gazi öğretmenlerimiz başta olmak üzere atanmış ve atanamamış tüm öğretenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyor, sizleri saygı, hürmet ve muhabbetle selamlıyoruz. Yine başta şehit olan öğretmenlerimiz olmak üzere ebediyete irtihal etmiş tüm öğretmenlerimizi hayırla ve rahmetle yâd ediyoruz.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum