Pirelli, İzmit fabrikasındaki emektar çalışanlarını törenle uğurladı

2020 itibarıyla Türkiye’de 60. yıldönümünü kutlayan lastik devi Pirelli, emekliliğe hak kazanan çalışanlarını 13 Ağustos Perşembe günü İzmit’teki motor sporları fabrikasında düzenlenen törenle uğurladı.

Pirelli, İzmit fabrikasındaki emektar çalışanlarını törenle uğurladı
Editör: Mavi Kocaeli
14 Ağustos 2020 - 17:54

Pirelli’nin İzmit’teki üretim tesislerinde gerçekleştirilen törende Pirelli Türkiye Genel Müdürü Gian Paolo Gatti Comini, İnsan Kaynakları Müdürü Francesca Ballabene, Fabrika Müdürü Atilla Gidergi ve Sendika temsilcilerinin katılımı ile emekli olan çalışanlarına plaket ve hediyeleri verildi.
 
Pirelli Türkiye’nin bu zorlu pandemi günlerinde çalışanlarından aldığı güçle 2021’de çok daha büyük başarılar elde edeceğini vurgulayan Pirelli Türkiye Genel Müdürü Gian Paolo Gatti Comini, törende yaptığı konuşmada “Yıllarını bu fabrikaya ve Pirelli değerlerine vermiş çalışanlarımızın emeklerinin farkındayız. Bu nedenle, siz değerli çalışma arkadaşlarıma ve emekli olmalarına rağmen kalplerimizde yerleri hep korunacak olan arkadaşlarımıza sonsuz şükranlarımı sunuyor, ailelerinizle birlikte sağlıklı, huzurlu ve keyifli bir emeklilik diliyorum” dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum