Reklam

Önce bebeği sonra anne koronavirüse yenildi

Kocaeli’de bulunan özel bir eğitim kurumunun kurucusu olan Metin Balcı’nın hamile olan eşi ve karnındaki bebeği, yakalandığı koronavirüs nedeniyle yaşamını yitirdi.

Önce bebeği sonra anne koronavirüse yenildi
Editör: Mavi Kocaeli
21 Ekim 2021 - 12:41
Edinilen bilgiye göre Kocaeli’de bulunan özel bir eğitim kurumunun kurucusu olan Metin Balcı’nın ikinci çocuğuna hamile olan eşi Elif Balcı (30), kısa bir süre önce rahatsızlandı. Yapılan tetkikleri sonucu Koronavirüse yakalandığı öğrenilen anne, özel bir hastanede tedavi altına alındı. Bebeğinin zarar göreceği endişesi ile aşı olmadığı iddia edilen Elif Balcı’nın durumu giderek ağırlaştı. Bu esnada karnındaki bebekde hayatını kaybettiği için operasyon ile alındı.

KURTARILAMADI
Tedavisi devam eden genç annenin durumu daha da kötüye gitti. Hastanede fenalaşan Elif Balcı, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 4 yıl önce Metin Balcı ile hayatını birleştirdiği öğrenilen genç annenin yakın dost ve akrabaları acı haber ile yasa boğuldu. Genç yaşta hayatını kaybeden Elif Balcı’nın cenazesiKent Camiinde kılınan cenaze namazının ardından Kent Mezarlığında toprağa verildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum