Reklam

O proje yine yargıya gitti!

CHP Darıca İlçe Başkanı Gökhan Aktaş ve CHP meclis üyeleri Termal Grup Turizm ve Otelcilik Sanayi Ticaret A.Ş. tarafından Darıca’ya yapılmak istenen projeye karşın dava açtı.

O proje yine yargıya gitti!
Editör: Mavi Kocaeli
24 Eylül 2020 - 10:56 - Güncelleme: 24 Eylül 2020 - 11:52

Termal Grup Turizm ve Otelcilik Sanayi Ticaret A.Ş. tarafından Darıca Emek Mahallesi’ne yapılmak istenen projeyle ilgili olarak CHP Darıca Belediyesi Meclis üyeleri açmış oldukları dava sonucu yürütmeyi durdurma kararı alınmıştı. Ancak projede imar tadilat değişikliği yapılarak yeniden meclise gelerek meclisten geçmişti. CHP Darıca İlçe Başkanı Gökhan Aktaş ve CHP meclis üyeleri projeyle ilgili olarak bugün Gebze Adliyesi’ne giderek dava açtı.

HUKUKİ MÜCADELEMİZE DEVAM EDİYORUZ
Konuyla ilgili olarak açıklama yapan CHP Darıca İlçe Başkanı Gökhan Aktaş, “Cumhuriyet Halk Partisi Darıca İlçe Başkanlığı olarak belediye meclis üyelerimizle birlikte hukuki mücadelemize devam ediyoruz.  Darıca ve Kocaeli kamuoyunu meşgul eden ve tüm yurttaşlarımızı yakından ilgilendiren Termal Grup Turizm ve Otelcilik Sanayi Ticaret A.Ş tarafından yapılmak istenen proje ile Darıca'mıza haksızlık yapılmasını önleyeceğiz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum