Reklam

O muhtar AK Parti'den istifa etti

AK Parti üyesi olan ve İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e yaptığı eleştirilerle bilinen Kabaoğlu Muhtarı Ali Akbaş partiden istifa etti

O muhtar AK Parti'den istifa etti
Editör: Mavi Kocaeli
21 Eylül 2020 - 14:55

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e yaptığı eleştirilerle bilinen hatta Başkan Hürriyet’in kendisine beddua ettiğini iddia eden Kabaoğlu Muhtarı Ali Akbaş AK Parti’den istifa etti.

HÜRRİYET’LE ARAYI KAPATTILAR
Başkan Hürriyet’in asfalt çalışmaları esnasında Akbaş’la çay içmesinin ardından ikilinin barıştığı konuşuluyordu. Akbaş’ın Muhtarların ağırlandığı Sarısu kampında yaptığı “İzmit belediye başkanımızın İzmitli Muhtarlara Muhtarlar günü hediyesi... Hem yapılan erken kutlama ve bu güzel hediyeler için Sayın başkanımıza teşekkür ederim.. Muhtar yaptığı siyaset ile değil, mahallesine yapılan hizmet ile anılmalı... Siyasetin kapı kulu olmamalıyız... Sağlıklı günler dilerim.. Sağlıkla kalın inşallah” ve “İzmit belediye başkanımızın İzmitli Muhtarlara Muhtarlar günü hediyesi... Hem yapılan erken kutlama ve bu güzel hediyeler için Sayın başkanımıza teşekkür ederim.. Muhtar yaptığı siyaset ile değil, mahallesine yapılan hizmet ile anılmalı... Siyasetin kapı kulu olmamalıyız... Sağlıklı günler dilerim.. Sağlıkla kalın inşallah” açıklamalarıyla istifa edeceğinin sinyalini vermişti.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum