Milli Antrenör Çelik, hakemlikte de zirveye yürüyor!

Kocaeli’nin başarılı Karate Hakemlerinden Mehmet Erdinç Çelik, Hırvatistan’da yapılan vize sınavlarında Uluslararası Balkan Hakemliği’nde terfi aldı.

Milli Antrenör Çelik, hakemlikte de zirveye yürüyor!
Editör: Mavi Kocaeli
30 Kasım 2021 - 16:59
Uzun yıllardır Darıca’da faaliyet gösteren Çelik Karate Spor Kulübü’nde başarılı sporcular yetiştiren ve Darıca’nın ilk Uluslararası Hakemi olan Milli Antrenör Mehmet Erdinç Çelik, hafta sonu yapılan Karate Hakem Vize sınavlarında da göğsümüzü kabarttı.
AVRUPA HAKEMLİĞİ’NE BİR ADIM DAHA
Aynı zamanda Darıca’da eğitim veren Halk Eğitim Merkezi bünyesinde de Antrenörlük görevinde bulunarak Darıcalı gençlere hizmet veren, başarılı sporcuların yanı sıra topluma örnek bireyler yetişmesine de vesile olan Mehmet Erdinç Çelik, Uluslararası Balkan Hakemliği B sertifikasını aldı. Böylelikle Çelik, Avrupa Hakemliği yolunda çok öneli bir adım atmış oldu. Çelik, bir sonraki aşamada başarılı olması halinde Avrupa Hakemliği’ne terfi edecek.
AZİM VE KARARLILIKLA ÇALIŞMAYA DEVAM
Başarılı sporculuk ve teknik adamlık hayatından sonra Hakemlikte de zirvede yer alan Çelik, disiplin ve azimle daha iyi noktalara gelmek için çalışacaklarını ifade etti. Tebriklerini ileten herkese teşekkür eden Çelik, “Darıca’dan Uluslararası Hakemliğe giden bu yolda verdiğimiz emeklerin karşılığını almanın mutluluğu içindeyiz. Bizlere emek vererek yetiştiren Milli Antrenör Adnan Şamdan ve Kocaeli MHK Başkanımız Uluslararası Dünya Hakemi Hazım Özdemir ve Kocaeli hakem camiamıza desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Yeni başarılarla Darıca tarihini yazmaya devam edeceğiz.” Dedi.   
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum