Reklam

MHP'li Kazan mecliste köpek katliamını hatırlattı

Geçtiğimiz haftalarda Yahya Kaptan’da gerçekleştirilen köpek katliamını meclis gündemine taşıyan MHP İzmit Meclis üyesi İlker Kazan verdiği soru önregesinde “Aşıların dozajı önceden belli değil miydi, birkaç kişiyi görevden alarak bu olayı unutturabilecek misiniz?” dedi.

MHP'li Kazan mecliste köpek katliamını hatırlattı
Editör: Mavi Kocaeli
05 Ocak 2021 - 14:56
Geçtiğimiz ay öldürülen sokak köpekleri ile ilgili de önerge veren MHP’li İlker Kazan, Hürriyet’e “İğnelere konulan uyuşturucu dozunu kim ayarlıyor, eğer iğneler standart ise ilave dozu kim koydu, bu iğnelerin normalden farklı olduğu söyleniyor, özellikle öldürücü olması için farklı bir yerden mi satın alındı? Alındı ise nereden alındı, organizasyon basında denildiği gibi ambulans şoförü tarafından mı yapıldı, kimler yardım etti, bu işin canilik olduğunu liyakat sahibi memurlarınız bilmiyor mu, ‘Belediye Başkanı Fatma Kaplan'a köpeklerle ilgili şikayet gitmeyecek’ demek ne demektir, belediye başkanına gidecek şikayetlerin korkusu mu personele cinayetleri işletti, böyle bir işe kendi başlarına karar verebilen personel Belediyede başı bozukluğun göstergesi değil midir” gibi sorular sordu.

GEREKEN HER ŞEY YAPILDI
Katliamla ilgili tüm açıklamaları ve gereken her şeyi yaptıklarını ifade eden Başkan Hürriyet, “Bunları zaten belediyemize meclis dışında da iletebiliyorsunuz. Meclisin karar alınması gereken önergelerin ertelenmesi sağlanmaz. Burada bu konuda amaç siyaset olmamalı. Bunu kabul etmiyoruz.Bu konu zaten çok hassa bir konu ve üzüldüğümüz konu. Gereken ne varsa yapılıyor. Bunu zaten açıklamıştım. Bu konuları siyasete alet etmenizi kabul etmiyoruz... Bu kötü niyetli açıklamalara artık son verelim" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum