MHP'de ilçe başkanları tek tek istifa ediyor

Aydın Ünlü’nün görevden alınmasının ardından yerine kimin atanacağı merak ediliyordu. O merak dün son buldu. Kocaeli Ülkü Ocakları İl Başkanı olarak görev yapan Avukat Yunus Emre Kurt, il başkanı olarak görevlendirildi.

MHP'de ilçe başkanları tek tek istifa ediyor
Editör: Mavi Kocaeli
30 Temmuz 2021 - 10:01

Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı ilk açıklamada, “Gönüller yapmaya geldim” diyen çiçeği burnunda İl Başkanı Yunus Emre Kurt dün parti binasında ilk toplantısını gerçekleştirdi. MHP il binasında yapılan bu ilk toplantıya partililerin ilgisinin oldukça yoğun olduğu gözlendi.

Bugün gerçekleştirilen programa MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, Darıca, Başiskele ve Gölcük ilçe başkanları dışında tüm ilçe başkanları, Türk Eğitim Sen Şube Başkanı Yaşar Şanlı, Türk Diyanet Sen Şube Başkanı Mehmet Ali Karadaşlı, MHP’nin eski il başkanlarından Ruhi Çavdar ve Celalettin Yaylak, eski milletvekili Kemal Köse, milletvekili adaylarından Rıza Ağdağ ve çok sayıda partili katıldı.

KATILMADILAR
Programın sonunda MHP İl Başkanı Yunus Emre Kurt, programa katılan 10 ilçe başkanıyla toplantı yaptı. Başiskele İlçe Başkanı Serkan Günaydın ile Gölcük İlçe Başkanı Bilal Çakır mazeret bildirerek programa katılamadı. 

İSTİFA ETTİLER
Bu toplantının ardından ilçe başkanları istif etmeye başladı. İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz, Dilovası İlçe Başkanı Ali Osman Ayaz, Gebze İlçe Başkanı Serkan Kural, Darıca İlçe Başkanı Adem Emre Aygün ve İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Kantaroğlu görevlerinden istifa ettiklerini sosyal medya hesaplarından duyurdu.

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum