Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

MHP Darıca'da Mahalle Başkanları atandı!

MHP Kocaeli’de mahalle istişare toplantıları sürüyor. MHP İl Başkanı Aydın Ünlü’nün katılımıyla, mahalle istişare toplantılarını bu kez Darıca’da gerçekleştirildi.

MHP Darıca'da Mahalle Başkanları atandı!
Editör: Mavi Kocaeli
24 Şubat 2021 - 12:17
Ömür KAVRAN-Toplantıya İl Başkanı Ünü’nün yanı sıra Darıca İlçe Başkanı Adem Emre Aygün de katıldı. Gebze’den sonra Darıca ilçe teşkilatı da “Milliyetçi Hareket Partisi Mahalle başkanlarımızla buluşuyoruz” programını gerçekleştirdi. Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli teşkilatları olarak mahalle başkanları atamaları devam ediyor. Toplantıda Cumhur İttifakı ve MHP’nin hedefleri partililerle paylaşılarak, seçim varmış gibi çalışmaları istendi. Bununla birlikte Darıca’da ki mahalle başkanlarının da ataması gerçekleştirildi. 

İŞTE YENİ MAHALLE BAŞKANLARI 
Bayramoğlu mahallesi başkanı Aykut Ataseven,  Cami mahallesi başkanı Ahmet Ayan, Kazımkarabekir mahallesi başkanı Savaş Marangoz, Nenehatun mahallesi başkanı Ozan Karakaya, Sırasöğütler mahallesi başkanı Selim Böyük, Fevzi Çakmak mahallesi başkanı Tayfun Koçak, Abdi İpekçi mahallesi başkanı Ramazan Öter, Emek mahallesi Başkanı Samet Okumuş, Osmangazi mahallesi başkanı Yusuf İslam Cengiz…

YORUMLAR

  • 0 Yorum