Meva Anadolu bölgenin cazibe merkezi olacak

Zeray İnşaat tarafından Çayırova’da hayata geçirilen MEVA Anadolu projesi bölgenin cazibe merkezi olacak. Zeray İnşaat’ın göz kamaştıran projesi bugün düzenlenen lansman ile tanıtıldı.

Meva Anadolu bölgenin cazibe merkezi olacak
Editör: Mavi Kocaeli
05 Eylül 2020 - 21:42 - Güncelleme: 05 Eylül 2020 - 21:49

Bölgenin en prestijli projelerine imza atan ve Kocaeli’de bilinen markalardan biri olmayı başaran Zeray İnşaat, pandemi sürecinde projelerini durmaksızın hayata geçirmeye devam ediyor. Zeray İnşaat’ın devam eden projelerinden biri olan MEVA Anadolu, Çayırova’da ki lansmanda tanıtıldı. Lansmana, Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Sevinç Soydan, Satış Genel Müdür Yardımcısı Aras Toromangil, Satış Pazarlama Direktörü Murat Uzuner, Proje Satış Müdürü Şüheda Turoğlu ve tüm satış ve pazarlama ekibi katıldı.


Konutların özelliklerinden bahseden MEVA Anadolu Proje satış müdürü Şüheda Turoğlu, “Uzun süredir üzerinde çalıştığımız projemiz 18 ay sonra tamamlanacak. Konutlarımız yapılırken özellikle deprem bölgesinde olduğumuz için depreme dayanıklı yapılıyor. Konutların içerisinde güvenlik birimleri, otoparklar, kafeteryalar, 1500 metrekare açık yüzme havuzu, spor salonu, hamam, spa, sauna, geniş kapsamlı sosyal aktivite mevcut. Site içerisinde herhangi bir araç trafiği yaşanmaması için kapalı otopark da yer alacak”. Konutlarımızda 1+1’den 4+1’e kadar bahçe dubleks ve teras katlı seçenekler de mevcut. Ayrıca projemizde açık amfi tiyatro alanı da yaparak sosyal ve kültürel aktivitelere de yer vermek istedik. Aynı zamanda iş sağlığı güvenliği noktasında farklı firmalardan hizmet alınırken bizim projemizde iş sağlığı güvenliği noktasında kendi özel birimlerimiz mevcut. Projemiz 18 ayda tamamlanacak” dedi.

Kocaeli’nin en önemli geçiş aksı üzerinde bulunan Meva Anadolu’da geniş yerleşim alanındaki peyzaj ve sosyal donatı alanları, açık ve kapalı olarak farklı nitelikler gösteren bu sosyal donatı alanlarında 1.500 m²’lik 2 açık yüzme havuzu, 700 m² teras kafe, 600 m² spor merkezi, 450 m² kapalı yüzme havuzu, 300 m² kafe ve restoran, 250 m² çocuk oyun alanının yanı sıra 1.000 m² göl, gölün ortasında açık kafe, teras ve pastane, 100 m yüksekliğinde şelale, çardak, her türlü sosyal etkinlik ve gösteri için 500 m²’lik amfi yer alıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum