Reklam

Mehmet Ellibeş'in testi pozitif çıktı!

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş'in koronavirüs testi pozitif çıktı.

Mehmet Ellibeş'in testi pozitif çıktı!
Editör: Mavi Kocaeli
15 Kasım 2020 - 17:16 - Güncelleme: 16 Kasım 2020 - 10:22

AK Parti İl Başkanlığı tarafından yapılan açıklamayla İl Başkanı Mehmet Ellibeş'in koronavirüs testinin pozitif çıktığı duyuruldu.

1 HAFTADIR KARANTİNADAYDI
Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen kongreyle yeniden İl Başkanı seçilen Ak Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, eşinin koronavirüse yakalanması nedeniyle kendi kongresine katılamamış ve karantinaya girmişti.

SON TESTİ POZİTİF ÇIKTI
Karantina sırasında rutin kontrollerini yaptıran Mehmet Ellibeş'in son yaptırdığı Covid-19 testinin pozitif çıktığı ve tedavisine başlandığı öğrenildi.

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi
Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle 8 Kasım 2020 Pazar günü gerçekleşen 7.Olağan İl Kongremiz, İnandığı Yolda Yürüyen güçlü AK Parti Teşkilatımız için yeni bir başlangıç olmuştur. 

Büyük bir coşku ve heyecanla icra ettiğimiz kongremizde önceliğimiz elbette ki, içinde bulunduğumuz pandemi kuralları ve kongremize katılan herkesin sağlığı olmuştur. 
Bu konuda gerekli tedbirlerin tamamı alınmış ve değerli delegasyonumuzun büyük bir teveccühü ile yeniden göreve seçilen AK Parti Kocaeli İl Başkanımız Sn.Mehmet Ellibeş’in eşi Feriha Hanımefendi’nin Kovid-19 Testi Pozitif çıktığından kendisi de temaslı olarak kongreye katılmamıştır. 

AK Parti Kocaeli İl Başkanımız Mehmet Ellibeş’in yaklaşık bir haftadır izole şekilde evinde istirahti devam ederken testleri düzenli şekilde yapılmıştır. Bugüne kadar yapılan testleri negatif seyrederken, bugün yapılan son testi maalesef pozitif olarak çıkmıştır. Süreç bu nedenle yeni bir döneme girmiş ve Sayın Ellibeş’in Kovid-19 tedavisi başlamıştır.
AK Parti Kocaeli İl Başkanımız Sn.Mehmet Ellibeş ile kıymetli eşi Feriha Hanım’ın sağlık durumlarının gayet iyi olduğunu belirtmek isteriz. Ancak tüm Kovid-19 virüsü bulaşan vatandaşlarımız gibi tedavi süreci başlamıştır. Bu süreçte yönetim kurulumuz öncülüğünde teşkilat çalışmalarımız aksamadan devam edecektir. İl Başkanımız Sayın Mehmet Ellibeş ve bütün Kovid-19 tedavisi gören vatandaşlarımıza acil şifalar diler, sağlık çalışanlarımıza gösterdikleri özveri için teşekkür ederiz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum