Match Group'dan Gebze'de bir ilk!

Gebze’nin Gayrimenkul sektöründeki önemli firmalarından Match Group, bir ilke imza atarak ‘Match Colour’ kentsel dönüşüm projesini hayata geçirdi.

Match Group'dan Gebze'de bir ilk!
Editör: Mavi Kocaeli
08 Eylül 2020 - 16:11
Gebze’nin Gayrimenkul sektöründeki önemli firmalarından Match Group, bir ilke imza atarak ‘Match Colour’ kentsel dönüşüm projesini hayata geçirdi. Osman Yılmaz Mahallesi Bahariye Caddesinde 90 dairelik kentsel dönüşüm projesine start veren Match Group, temel atma töreni düzenledi. Programa; Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler, Match Group Yönetim Kurulu Başkanı Muhammed Cihad Demirtaş, Gebze İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Ahmet Kadı, Gebze Mimarlar Odası Başkanı Cenk Elginde katıldı. 2+1 ve 3+1 daireleri satışa sunan bölgemizin prestijli markalarından Match Group, ‘Match Colour’ kentsel dönüşüm projesinin 2021 yılının sonunda tamamlanacağı vaad ediyor.


DEMİRTAŞ’IN GURUR GÜNÜ
Temel atma programının açılış konuşmasını yapan Match Group Yönetim Kurulu Başkanı Muhammed Cihad Demirtaş, “Match Group olarak Gebze’nin en büyük kentsel dönüşüm projesini hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Şehrimizin gelişmesi adına eski binaları yıkıp yerine yeni binaları yapmak buraya değer katacak. Sizlerin desteği ve duasıyla bu tarz projelerin devamının geleceğine inanıyorum” dedi.

KRİZİ FIRSATA ÇEVİRMEK ÖNEMLİ
Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler ise, “Böyle bir dönemde krizi fırsatı çevirmek önemli. Match Colour’un Gebze’nin ilk kentsel dönüşüm ilk projesi olduğunu öğrendik. Bu projeleri önemsediğimin altını çizmek istiyorum. Yaşadığımız şehre ve dinamiklerine destek olmalıyız. Ben devletimizin de inşaat sektörüne teşvik vererek bu önemli sektörü ayakta tutması gerektiğini düşünüyorum. Gebze’mize yakışan bu önemli projenin hayırlı olmasını diliyor ve kazasız belasız tamamlanmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

ODA BAŞKANLARI MEMNUN
Gebze İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Ahmet Kadı, “Hepimiz Depremi yaşamış, ne yazık ki unutmuş ve direnmekte olan bir şehirdeyiz. Depremi herkese anlatarak tedbirli olmalıyız. Bu anlamda kentsel dönüşüm önem arz ediyor. Kaliteli dönüşüm yapıları şehrimizi güzelleştirecektir. Güçlü şehirler güçlü binalar ile olur. Bölgeyi güzelleştirme adına sorumluluk alan Match Group’u tebrik ediyorum.”derken, Mimarlar Odası Başkanı Cenk Elgin ise “Kentsel dönüşüm, şehirlerin büyüyüp gelişmesi adına önem arz ediyor. Bizler, mutlu şehir ve mutlu insanlar için çalışıyoruz. Bölgemizin güçlü müteahhitlerine teşekkür ediyorum” diye konuştu

YORUMLAR

  • 0 Yorum