Reklam

Maçlar korona sebebiyle ertelendi

Kocaelispor’un lig maçları 17 futbolcuda pozitif vaka çıkması sonrası ertelendi

Maçlar korona sebebiyle ertelendi
Editör: Mavi Kocaeli
01 Aralık 2020 - 13:42

Kocaelispor basın sözcüsü Abdülkadir Yılmaz, yazılı olarak yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Covid-19 test sonucu pozitif çıkan Başkanvekilimiz Engin Koyun’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an önce sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz. 10 futbolcumuzun Covid-19 testlerinin pozitif çıkması sebebiyle Kahramanmaraşspor A.Ş maçına 15 kişilik eksik kadromuz ile çıktık.

Bizim için bu sezonun en anlamlı karşılaşmasında, sahada sonuna kadar mücadele edip galip gelen futbolcularımızı ve teknik ekibimizi kutluyoruz. Genç kalecimiz Doğukan’ın bu maçtaki soğukkanlı performansı ve daima hazır olduğunu bizlere göstermesi, Kahramanmaraşspor A.Ş maçının altı çizilmesi gereken noktalarının başında gelmektedir.Covid-19 test sonucu pozitif çıkan futbolcularımızın tesiste izolasyonları sağlanmıştır ve gerekli tedavi işlemleri uygulanmaktadır.

Diğer oyuncularımız Cuma gününe kadar izinli olup, Cuma günü çalışmalarına kaldıkları yerden devam edeceklerdir.Ülkemizde, şehrimizde hatta takımımızda bir çok Covid-19 vakası bulunmasından dolayı tesislerimiz bir sonraki bilgilendirmeye kadar karantina altına alınacak ve dışardan girişe müsaade edilmeyecektir. Takımımızda 17 futbolcumuzun Covid-19 testlerinin pozitif çıkmasından dolayı Anagold 24 Erzincanspor ve Hekimoğlu Trabzon ile oynayacağımız müsabakalar ertelenmiştir.”

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum