KOÜ'nün akıbeti belli olacak!

Kocaeli Üniversitesi Rektörü Sadettin Hülagü sosyal medya hesabı aracılığıyla yaptığı açıklamayla 10 Eylül günü gerçekleşecek senato toplantısının ardından okulların 5 Ekim’de açılabileceğini duyurdu. KOÜ öğrencilerinin akıbeti senato toplantısının ardından belli olacak.

KOÜ'nün akıbeti belli olacak!
Editör: Mavi Kocaeli
31 Ağustos 2020 - 17:06

Kocaeli Üniversitesi Rektörü Sadettin Hülagü 2020-2021 eğitim öğretim yılının başlamasıyla ilgili sosyal medya hesabı aracılığıyla açıklama yaparak şu sözleri kaydetti: “Sevgili, Öğrenci Kardeşlerim: Bugün Rektör Yrd. ları, Genel Sekreter ve Yrd. ları ile eğitim başlıklı koordinasyon toplantısı yaptık.

KOÜ 5 EKİMDE AÇILABİLİR
10 Eylül Perşembe günü yapılacak Senato ve Yönetim Kurulumuza aşağıdaki başlıklarla sunum yapmayı ve onay almayı kararlaştırdık. A. Eğitim yılımızın 5 Ekim 2020 yılında başlamasına, B. Teorik olarak yapılması gereken derslerin online, uygulamalı ve laboratuvar çalışması zorunlu olanların gerekli önlemleri alarak ve öğrenci sayısını haftaya bölerek örgün olarak yapılmasına C. Tüm fakülteler ve MYO'ların kendine uygun program oluşturmasına, D. Staj zorunluğu olan bölümlerdeki öğrencilerin kendi illerinde de yaptıkları stajın kabul edilmesine E. Sınavların online ama gerekli tüm önlemlerin alınarak yapılmasına karar verildi. Ayrıntılı sorularınız Senato toplantısından sonra cevaplandırılacaktır. O nedenle soru almayacağım. Nihai kararı Senatomuz verecektir. Lütfen Temizlik, Maske ve Mesafe kurallarına uymayı bir görev gibi benimsemenizi rica ediyorum. Kararımız hayırlara vesile olur İnşallah.”

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum