Körfez DEVA, şölene hazır

DEVA Partisi Körfez Teşkilatı’nda hafta sonu oldukça yoğun geçecek. İlçe başkanı Orhan Bozkurt’un tek aday olacağı ilk olağan kongrenin ardından Kuzey Mahallesi’ndeki parti binasının açılışı yapılacak

Körfez DEVA, şölene hazır
Editör: Mavi Kocaeli
03 Kasım 2020 - 17:47
ALİ Babacan liderliğinde kurulan ve teşkilatlanma çalışmalarının ardından kongrelerini tek tek yapmaya başlayan Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi’nde bu kez heyecan Körfez’de yaşanacak. İlçedeki kongre 7 Kasım Cumartesi günü, saat 14.00’te Tütünçiftlik Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.

KONGRE SONRASI AÇILIŞ
DEVA Partisi’nde atanmış olarak görevi sürdüren ilçe başkanı Orhan Bozkurt genel kurulda partinin tek adayı olacak. Öte yandan kongrenin ardından Körfez’deki heyecan devam edecek. Körfez İlçe teşkilatının Tütünçiftlik Kuzey Mahallesi’ndeki hazırlanan binasının açılışı da yine partinin üst düzey yöneticilerinin katılımı ile gerçekleşecek. Açılış programı saat 17.00’de başlayacak.

AÇILIŞA DAVET ETTİ
Açılış programı ile ilgili açıklama yapan ilçe başkanı Orhan Bozkurt, “Körfez’de ciddi anlamda ses getirecek bir oluşum halindeyiz. Genç ve etkili bir ekibimiz var. Pandemi dolayısıyla tüm tedbirlerin alınarak yapacağımız kongremizin ardından DEVA iktidarı için yola çıkacağız. Tüm gönül dostlarımızı kongremize ve ilçe binamızın açılışına davet ediyorum” dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum