Reklam

Özel Konak Hastanesi'ne 7 yeni hekim

Kocaeli'de sağlık alanında marka haline gelen Özel Konak Hastanesi kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Özel Konak Hastanesi'ne 7 yeni hekim
Editör: Mavi Kocaeli
21 Ekim 2021 - 11:09 - Güncelleme: 21 Ekim 2021 - 13:01
Kocaeli'de 25 yıldır hizmet veren ve sağlık alanında marka haline gelen Özel Konak Hastanesi büyümeye ve kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.  Double Tree By Hilton Otel'de gerçekleştirilen  lansmanla  kadroya yeni katılan hekimler tanıtıldı.


TEKNOLOJİ VE İNSAN ODAKLI
Lansmanda Konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Gündoğdu: Biz Konak Hastanesi olarak korona döneminde bölgemize özverili bir şekilde hizmet verdik. Kaliteli sağlık hizmeti için altyapı ve insana yatırım yapmak zorundayız.  Teknolojiyle birlikte kadromuzu da güçlendirerek çağı yakalıyoruz. Biz teknolojiye çok ciddi yatırımlar yapıyoruz. Teknolojiyi seven bir kurumuz. Bunun maddi boyutunu düşünmeden ekip arkadaşlarımızın rahat çalışması için elimizden geleni yapıyoruz. Yine bu dönemde  PCR laboratuvarımızı hizmete soktuk. Amacımız hem insana hem teknolojiye yatırım yaparak kaliteli sağlık hizmeti vermek. Korona bir süre daha devam edecek. Özellikle gebelerin aşı yaptırması gerekiyor. Buradan gebelere sesleniyorum.  Aşı karşıtı olan aileleri de ikna etmemiz lazım. Koronanın özellikle gebelere bulaşma oranı ve öldürme oranı arttı. Bu yüzden bütün gebelerin aşı olması gerekiyor.

AMATÖR RUHLA PROFESYONEL İŞ

Daha sonra söz alan Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yüksel Avcı, "Bizim temel hedefimiz amatör ruhla profesyonel iş çıkarmak. Son teknoloji ve sağlam kadroyla çalışmak. Korona aşısı hakkında görüşlerini belirten Avcı: "Ben bir kardiyoloji uzmanı olarak sık sorulan ve cevabı verilemeyen bir konuyu izah etmek istiyorum. Kovid hastalarında veya aşı olan hastalarda kalp kası iltihabı söz konusu. İstatistik olarak yapılan çalışmalar gösteriyor ki her yüz bin hastanın ortalama 3 tanesinde kalp kası iltihabı gerçekleşiyor. Bu hastalarında tedavi edilmese bile sadece biri ölüyor. Toplumda bu konuda ciddi korku var. Kalp kası iltihabı oranı çok küçük ve önemsiz. Oyüzden aşısız olmak virüsün varyant haline gelmesine ve daha çok can almasına sebep oluyor. Lütfen aşımızı olalım.

ALANINDA UZMAN 7 HEKİM
Kadroya yeni katılan alanında uzman yedi hekimin isimleri şöyle: Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op.Dr Sinem Daşlı, Kardiyoloji Uzmanı Dr. İrfan Yeşil, Göğüs Cerrahı Op.Dr.Sertan Doğan,   İç Hastalıkları Uzman.Dr Tuğba Turgut Bıçakoğlu, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzman Doktor Salih Kuyumcuoğlu, Ortepedi ve Travmatoloji Op.Dr. Enis Yıldırım, İç Hastalıkları Uzman doktor Yüksel Özkan.

YORUMLAR

  • 0 Yorum