Reklam

Kocaelispor'dan tüm iddialara açıklama geldi

Kocaelispor Kulübü Basın Sözcüsü Abdülkadir Yılmaz haftalık basın toplantısı düzenledi. Amedspor maçının yenilgisinin ardından kulübe yapılan eleştirileri de değerlendirerek, kulüpten alacakları olan Saffet Sancaklı'ya yapılacak ödeme konusunda orta yolu bulmaya çalıştıklarını ifade etti.

Kocaelispor'dan tüm iddialara açıklama geldi
Editör: Mavi Kocaeli
24 Kasım 2020 - 13:19

Yeni bir yönetim olduklarını ve kulübe yapılan eleştirilerin acımasız olduğunu ifade eden Yılmaz, kadronun gücünün artması için 4 futbolcu ile 5 yıllık sözleşme imzalayacaklarının müjdesini de verdi.

“YENİLGİNİN ARDINDAN BAZI OYUNCULARI KADRO DIŞI BIRAKTIK
Takımdaki değişikliklerin nedenlerini de açıklayan Yılmaz toplantıda şu ifadelere yer verdi; “Takımdaki değişiklikler hakkında bilgi de veren Yılmaz, “Amed maçının ardından Aydın Karabulut, Bilal Çubukçu ve Cerem Talha Dinçer’i hocamızın raporu doğrultusunda süresiz kadro dışı bıraktık. Yöneticilerimizden Ömür Öztürk arkadaşımızın da görev yeri değişti. Pazartesi günkü toplantıda yeni görev yeri belli olacak. En azından devre arasına kadar Futbol Şube’de yeni birisi olmayacak.”

“4 FUTBOLCUYLA 5 YILLIK SÖZLEŞME İMZALAYACAĞIZ”
Alt yapıdan A takıma 4 futbolcu çıkardık. Kaleci Ahmet Hasan Göçer, orta saha oyuncuları Berat Kartal ve Furkan Gedik ile santrfor İsa Nalbant ile 5’er yıllık sözleşme yapılacak. Gençlerimizin çalışmaları karşılıksız kalmayacak. Bu kentin çocuklarına olabildiğince destek vereceğiz” dedi.

“KULÜBE YAPILAN İTHAMLAR DOĞRU DEĞİL”
 “Kongreden sonra 2.5 aylık bir süreç geçirdik. Bu kadar ağır ithamlar doğru değil. Bunun yeri genel kuruldu. O zaman konuşulacaktı. Yine talebi olan varsa buyursunlar gelsinler. Camiaya söylenecek olumsuz sözün şeyin karşılığı olmayacak. Biz içeride iyi bir motivasyon sağladık. Kupa maçı ve Maraş maçlarında bunların pozitif emarelerini göreceğiz”

“SANCAKLI İLE ORTA YOLU BULACAĞIZ"
“ Kocaelispor’un eski futbolcularından Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı’nın güncel kur ile toplam alacağı 14.479 921 liraydı. Kendisinin aldığı paralardan sonra kalan alacağı ise 12 milyon 786 bin liraya düştü. Sürekli güncel kur üzerinden alacağını hesaplatıyor. Son olarak 15 Eylül’deki kur ile alacağı yaklaşık 13 milyon liraya çıktı. Cuma günü İzmit’e gelecek. Burada kendisi ile bir temas kurulacak. Çünkü bu borcun bitme şansı yok. Ortak bir yol haritasını belirlemeye çalışacağız”

YORUMLAR

  • 0 Yorum