Reklam

Kocaeli'de yolcu otobüsünden eroin fışkırdı!

Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından durdurulan bir seyahat firmasına ait yolcu otobüsünden, 30 kilo 800 gram eroin ele geçirildi. Olayla ilgili 2 kişi yakalanarak gözaltına alındı.

Kocaeli'de yolcu otobüsünden eroin fışkırdı!
Editör: Mavi Kocaeli
27 Ağustos 2020 - 16:52

Edinilen bilgi ve iddialara göre;  Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından yapılan istihbarı çalışmalar sonucu,   Kocaeli üzerinden yüklü miktarda uyuşturucu sevkiyatı yapılacağına dair bilgilere ulaşıldı.  Yapılan teknik ve fiziki takip sonucu, sevkiyatın bir seyahat firmasına ait otobüs ile gerçekleştirileceği bilgisine ulaşan ekipler,  operasyon için düğmeye bastı.  Takibe alınan araç TEM Otoyolu Derince mevkiinde durdurularak detektör köpek  ‘Alfa’ ile arandı.

59 PAKETTE  30 KİLO 800 GRAM EROİN

Polis köpeğinin araç içerisinde el bagajlarının konulduğu nokta ile cam arasındaki bölgeye tepki vermesi üzerine,  otobüs detaylı inceleme için Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğüne çekildi. Burada yapılan aramada çıtalar sökülünce, içerisinde zulalanmış 59 paket içerisinde 30 kilo 800 gram eroin ele geçirildi.  Olayla ilgili 2 kişi gözaltına alınırken, soruşturmanın devam etmesi nedeniyle şüphelilerin isimleri ve uyuşturucunun nerden gelip nereye gittiği konusunda ek bir açıklama yapılmadı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum