Kılıçdaroğlu Kocaeli'de

Çınar Çocuk Evi ve Sağlık Merkezi’nin açılışı bugün Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla gerçekleştirildi.

Kılıçdaroğlu Kocaeli'de
Editör: Mavi Kocaeli
08 Eylül 2021 - 14:43 - Güncelleme: 08 Eylül 2021 - 14:54
Çınar Çocuk Evi ve Sağlık Merkezi’nin açılışı bugün Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla gerçekleştirildi. Toplam 885 metrekarelik kapalı alanda bulunan 3 katlı binaya sahip Yeşilova Çınar Çocuk Evi ve Sağlık Merkezi’nde, 640 metrekarelik alan kreş olarak hizmet verecek. Modern ve ergonomik 5 adet sınıf, spor odası, yemekhane ve faaliyet alanlarını bulunuyor. Yeni eğitim döneminde hizmete girecek olan kreşte aynı anda 90 çocuk misafir edilebilecek. Çocukların doğayla iç içe olabilecekleri 2 bin 900 metrekarelik park ve sosyal alana sahip projede hobi bahçeleri, temalı oyun alanları, ahşap kitap okuma evi, tavşan kulübesi, hobbit masal ağaç evi ve kum havuzu bulunuyor. 

YOĞUN KATILIM
Program öncesi yoğun güvenlik önlemi alındı. Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilen programa TBMM Meclis Başkanvekili Haydar Akar, CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, İstanbul Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, CHP İl Başkanı Harun Yıldızlı ve yönetimi, İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız, BBP İl Başkanı Remzi Kaya, Deva Partisi İl Başkanı Adem Koç, Gelecek Partisi İl Başkanı Serap Çakır, EMEP İl Başkanı Arzu Erkan, Demokrat Partisi İl Başkanı Mustafa Nazlıgül, Saadet Partisi İl Başkanı Zafer Mutlu, CHP ilçe başkanları, İzmit Belediyesi birim müdürleri, İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol, Tüm-Bel-Sen Kocaeli Şube Başkanı Erdal Karakuş, Makine Mühendisleri Odası Şube Başkanı Murat Kürekci, eski CHP Kocaeli Milletvekili Hikmet Erenkaya, CHP İl eski Başkanı Keramettin Gençtürk ve çok sayıda partili ile vatandaş katılım sağladı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum