Kılıçdaroğlu 'Bu benim ağrıma gidiyor' demişti... Erdoğan bakın ne yanıt verdi

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Bugün bir fotoğraf var, Erdoğan'la yurt dışında bir yöneticinin fotoğrafı var, onun önünde nasıl eğildiğini görüyorsunuz, niye eğiliyor?" sözlerine Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yanıt geldi.

Kılıçdaroğlu 'Bu benim ağrıma gidiyor' demişti... Erdoğan bakın ne yanıt verdi
Editör: Mavi Kocaeli
09 Ekim 2020 - 10:18 - Güncelleme: 09 Ekim 2020 - 10:33

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ı ziyaretinde AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı sert bir dille eleştirmişti.

Kılıçdaroğlu toplantıda, Erdoğan’ın Katar ziyaretinde Emir Tamim bin Hamad El Sani ile çekilen bir fotoğrafına ilişkin olarak, "Türkiye yönetilemez konumda, bugün bir fotoğraf var, Erdoğan’la yurt dışında bir yöneticinin fotoğrafı var, onun önünde nasıl eğildiğini görüyorsunuz, niye eğiliyor? Para için… Bu benim ağrıma gidiyor. Erdoğan bir siyasi rakibim, ama o bir başka devlet adamının önünde para için eğilmemeli" diye konuştu.
 
Bu ifadeleri içeren video da CHP'nin sosyal medya hesaplarından paylaşıldı.

ERDOĞAN’DAN YANIT

Gün boyu AK Parti kurmayları, Kemal Kılıçdaroğlu'nun bu açıklamalarına tepki gösterirken, akşam saatlerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan sosyal medyadan bir video paylaşarak üstü kapalı cevap verdi.

Erdoğan, “Biz, rükuda Allah’ın huzurunda eğiliriz. Başka hiçbir gücün önünde eğilmedik, eğilmeyiz.” ifadesini kullandığı bir mitinginin görüntülerini “Kısa bir hatırlatma” notuyla paylaştı.

erdogan-002.jpg


YORUMLAR

  • 0 Yorum