Reklam

Kemal Oğuz son yolculuğuna uğurlandı

Bursa’da geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden gazetemizin imtiyaz sahibi Ahmet Oğuz’un amcası, köşe yazarımız ve Kulis Haber Editörü Ayşenur Oğuz’un babası Kemal Oğuz, bugün kılınan cenaze namazıyla ebediyete uğurlandı.

Kemal Oğuz son yolculuğuna uğurlandı
Editör: Mavi Kocaeli
13 Ekim 2020 - 14:21 - Güncelleme: 13 Ekim 2020 - 14:36

Bursa’da geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden gazetemizin imtiyaz sahibi Ahmet Oğuz’un amcası, köşe yazarımız ve Kulis Haber Editörü Ayşenur Oğuz’un babası Kemal Oğuz, bugün kılınan cenaze namazıyla ebediyete uğurlandı. 65 yaşında hayata gözlerini yuman Kemal Oğuz’un vefatı sevenlerini derinden etkiledi. Emekli Öğretmen Kemal Oğuz, Gebze bölgesinde geniş bir kesim tarafından sevilen, eğitim gönüllüsü bir nefer, ömrünü mücadele içinde geçirmiş bir dava adamıydı. Kalbine yenik düşen Kemal Oğuz’u sevenleri göz yaşları ve dualarla ebedi istiratgahına defnetti.

EĞİTİM NEFERİ, DAVA ADAMIYDI
Darıca Bağlarbaşı’nda bulunan merkez Cami’nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından eğitim neferi Kemal Oğuz, göz yaşları ve dualarla Gebze Merkez mezarlığında toprağa verildi. Merhumun cenazesine Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, AK Parti Gebze ilçe Başkanı Recep Kaya, Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay, CHP Darıca İlçe Başkanı Gökhan Aktaş, Gebze ilçe Başkanı Gökhan Orhan, Gebze meclis Üyesi Şahin Yılmazel, MHP Darıca İlçe Başkanı Adem Emre Aygün, MHP Çayırova İlçe Başkanı Yunus Emre Düzdaban iş, siyaset, eğitim ve basın camiasından çok sayıda isim ve sevenleri de katıldı. Mavi Kocaeli Gazetesi olarak bir kez daha merhuma Allah’tan rahmet, sevenlerine ve aile efradına sabır ve baş sağlığı diliyoruz. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum