Reklam

Kayıp doktorun cesedine ulaşıldı

Kocaeli’de 13 Ocak tarihinde Kartepe’ye gideceğini söyleyerek evinden ayrıldıktan sonra bir daha haber alınamayan Doktor Uğur Tolun’un cesedine 5. günde ulaşıldı

Kayıp doktorun cesedine ulaşıldı
Editör: Mavi Kocaeli
18 Ocak 2021 - 14:40 - Güncelleme: 18 Ocak 2021 - 15:53
Akademi Hastanesinin sevilen doktorlarından Uğur Tolun, 2020’nin nisana yında beyin kanaması geçirmiş ve tüm sevenlerini korkutmuştu. Sağlığına kavuşan ancak hala raporlu olduğu için çalışmayan Uğur Tolun, Perşembe günü Kartepe’de evinden ayrıldıktan sonra bir daha kendisinden haber alınamadı.

EN SON MAŞUKİYE BÖLGESİNDE GÖRÜLMÜŞTÜ
Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Doktor Uğur Tolun’dan haber alamayan yakınlarının durumu bildirmesi üzerine aynı gün arama kurtarma çalışmaları başladı. Uğur Tolun’un son görüntüsü Perşembe günü Maşukiye bölgesinde bir marketin güvenlik kamerasında görüldü.

CESEDİNE ULAŞILDI
Kayıp doktor Uğur Tolun’dan bu görüntüden sonra bir daha hiç haber alınamadı. JAK, AFAD, AKUT ve Kartepe Belediyesi ekiplerinin de katıldığı arama kurtarma çalışmaları 170 kişilik dev bir ekiple gerçekleştirildi.Bugün arama çalışmalarının 5’inci gününde kayıp doktorun cesedine ulaşıldı. Uğur Tolun’un cesedi günlerce Kartepe’de dağlarda arandı. Ancak Tolun’un cenazesine oturduğu sitenin yakınındaki bir menfezin altında, aracının içinde rastlandı.


YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Hanife Demir
    1 ay önce
    Ya Rabbim ya neler geliyor insanın başına acaba kalp krizi mi Rabbim merhametiyle muamele etsin inşallah