Kaya ve Ayar'dan ortak toplantı!

AK Parti Gebze İlçe Başkan Adayı Recep Kaya ve 20 Eylül’de yapılacak İlçe kongresinde görevi devretmeye hazırlanan İrfan Ayar, basın toplantısı düzenledi

Kaya ve Ayar'dan ortak toplantı!
Editör: Mavi Kocaeli
16 Eylül 2020 - 18:00 - Güncelleme: 16 Eylül 2020 - 18:08

Ömür KAVRAN-AK Parti Gebze İlçe Başkan Adayı Recep Kaya ve 20 Eylül’de yapılacak İlçe kongresinde görevi devretmeye hazırlanan İrfan Ayar, basın toplantısı düzenledi. Gün boyu Gebze’de partinin kanaat önderlerine ziyaretler gerçekleştiren Recep Kaya, kongre süreciyle alakalı değerlendirmelerde bulunurken, Başkan İrfan Ayar da teşkilata veda etti.  İlk olarak söz alan İlçe Başkanı Ayar, “Cumhurbaşkanımızın liderliğinde 19 yılda bir çok alanda çağ atlatan seviyelere ülkemizi getirdik. İnandığımız yolda yeni seviyeler için Cumhurbaşkanımıza omuza vermeye devam edeceğiz. Bu koltuklar hizmet için var. Gönül rahatlığıyla koltuğu devretmek için hazırlık yapıyoruz. AK Parti’de görev istenmez, verilir. Bugüne kadar ben böyle yaptım. AK Parti’nin geleneklerine, dava şuuruna uyarak görev yaptım. Hafta sonu recep Başkanımıza görevimizi devredeceğiz. Bu görev kolay değil. Ama Recep bey tecrübesiyle beraber bu koltuğun hakkını fazlasıyla verecek.”dedi. 

GEBZE MİHENK TAŞI
İlçe Başkan adayı Recep Kaya ise teşekkür konuşmasında, “Gebze teşkilatları AK Partimizin mihenk taşıdır. Birlik ve beraberliğimiz bu kongrede devam edeceğiz. 2023 hedeflerine ulaşmamızda üzerimize düşeni yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. İrfan Başkanımıza ve kıymetli yönetimine hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Ondan önce görev yapan tüm teşkilat mensuplarına teşekkür ediyorum.”diye konuştu.  

KİMSE İKBAL BEKLEMİYOR
Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz ise kardeşlik hukukuna vurgu yaparak, “AK Parti’de kardeşlik hukuku çerçevesinde cereyan eden bir değişim süreci yaşanıyor. Burada ben yok biz varız. Evin içinde bazen görev değişiklikleri olur ama dava ve kardeşlik hukuku hiç değişmez. Bundan sonra da süreci devam ettireceğiz. Yeniden tazelenmek ve enerji yapılanmasını gerçekleştireceğiz. Bugüne kadar hiç bir olumsuzluğun yaşanmadığı bir teşkilat olarak seçim heyecanı yaşıyoruz. Burada koltuk değişimleri izzet ve ikbal bekleme değişimi değildir. Bu teşkilatlar ikbal için koltuğa talip olmuyor. Bu koltuklara hakka ve hukuğa hizmet için oturuluyor. Bazıları koltuktan kalkınca günlerce kendine gelemiyor ama bizim teşkilatımızda böyle şeyler olmaz. İrfan başkanımız teşkilatımız için gayret gösterdi, 18 aydır uyumlu ve huzurlu bir çalışma dönemi geçirdik. Recep kaya kardeşimizin de aynı minvalde çalışacağından hiçbir şüphemiz yok. Asla kardeşlik hukukumuza zeval getirecek bir davranış içinde olmadık ve olmayacağızda.”dedi.  

YORUMLAR

  • 0 Yorum