Reklam

Katırcıoğlu: AK Parti sayesinde bakanlık yaptın!

DEVA Partisi genel başkan yardımcısı Nihat Ergün'ün rüşvet iddialarına bir yanıtta Ak Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu'ndan geldi

Katırcıoğlu: AK Parti sayesinde bakanlık yaptın!
Editör: Mavi Kocaeli
05 Ekim 2020 - 14:33
DEVA Partisi’nin yeni il binasında konuşan genel başkan yardımcısı Nihat Ergün, “Yapılan siyasetle Türkiye, adeta 90’lı yıllara geri döndü. Vatandaş 1 milyon liralık yatırım yapacak ama yüzde 10 rüşvet alıyorlar” demişti. Katırcıoğlu konuyla alakalı, “Yüzde on rüşvet istiyorlar’ gibi kelimeler kullanmak, ne size yakışıyor ne de dava adamlığına yakışıyor. Ama bizler bugüne kadar içimizden ve arkamızdan Cumhurbaşkanımızın sırtına atılacak hançerlere alışkınız.” ifadelerini kullandı.

HER BELAYI BERTARAF EDERİZ
Bu mücadelenin kıyamete kadar süreceğini bilerek, daima hazırlıklı, daima güçlü, daima tedbirli olacağız diyen Katırcıoğlu, sözlerine şöyle devam etti; “Biz 18 yıldan beri her şeye rağmen Türkiye'nin istikrarını koruyoruz. Biz güvenli Türkiye'yi ada halinde ayakta tutuyoruz… Türkiye şu anda bütün operasyonları bozacak, bölgedeki bütün operasyonlara müdahale edecek ve masada da eşit olarak oturan bölgesel güç artık. Bundan sonra Türkiye'ye rağmen birilerinin bölgesel dönüşüm gerçekleştirmesi artık mümkün değil. Türkiye'ye karşı maalesef ana muhalefetin de bilerek ya da bilmeyerek içinde olduğu bir sürü tuzak kuruluyor. Türkiye bunların hepsini bertaraf edecek güçte. Biz 15 Temmuz gibi büyük bir belayı bertaraf etmişsiz. Bundan sonra Türkiye önüne çıkacak her belayı bertaraf edecek güçtedir."


HER DAİM CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN'IN YANINDAYIZ
AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu sözlerine şöyle devam etti; “Geçtiğimiz günlerde giydiği muhalefet gömleği ile açıklamalarda bulunan Kurucu İl Başkanlığı, Milletvekilliği, Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyeliği, Genel Başkan Yardımcılığı ve hatta AK Parti sayesinde bakanlık yapan ve bir yıl öncesine kadar bu tür söylemlerde bulunmayan sizler, şimdi kalkıp Cumhurbaşkanımız ve davamız hakkında bu tür konuşmalar yapıyorsunuz.

SİZE YAKIŞMIYOR
‘Yüzde on rüşvet istiyorlar’ gibi kelimeler kullanmak, ne size yakışıyor ne de dava adamlığına yakışıyor. Ama bizler bugüne kadar içimizden ve arkamızdan Cumhurbaşkanımızın sırtına atılacak hançerlere alışkınız. Şu gayet iyi bilinmelidir ki bizler Cumhurbaşkanımızın hem arkasında, hem sağında, hem solundayız. Makam ve mevki hesabı yapmadan, biz ona kalkanız, ölümüne Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın yanındayız ve yanında olamaya devam edeceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımızın nezdinde partimize bu tür yakıştırmalar yapmak, hele bu parti içinde kuruluşundan bu güne en üst düzeyde siyaset yapan bir insan olarak size yakışmıyor. Siyaset yapalım ama bu tür bir siyaset değil...”

ÜLKEMİZ İÇİN HAYALLERİMİZ VAR
Bu şehir için hayallerimiz ve düşüncelerimiz var diyen Radiye Sezer Katırcıoğlu sözlerini şu cümleler ile tamamladı; “Kadın erkek ayrımı yapmadan beraber omuz omuza kol kola ülkemiz için bu dava için ölümüne kadar buradayız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olduk yanında olmaya devam edeceğiz.”

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum