Reklam

Karaosmanoğlu tecrübelerini paylaştı!

Kocaeli eski Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, tecrübelerini Balıkesir’le paylaştı.

Karaosmanoğlu tecrübelerini paylaştı!
Editör: Mavi Kocaeli
07 Ekim 2020 - 12:31 - Güncelleme: 07 Ekim 2020 - 12:48

İlimizde 10 yıl Yuvacık Belediye Başkanlığı, bir dönem Gebze Belediye Başkan danışmanlığı yaptıktan sonra 2004-2019 yılları arasında Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı yapan, yerel yönetimlerin duayen ismi İbrahim Karaosmanoğlu, tecrübelerini çeşitli illerle paylaşmaya devam ediyor. Başkanlık sonrası sade bir hayat yaşayan İbrahim Karaosmanoğlu, buna rağmen gelen davetleri de geri çevirmiyor. Eski Başkan Karaosmanoğlu, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın konuğu oldu.

GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ
Balıkesir’de bir dizi temaslarda bulunan Karaosmanoğlu, yerel yönetimlerde ki bilgi ve birikimlerini paylaşarak, Gönül Belediyeciliğinin kodlarını paylaştı. Tecrübeleriyle Balıkesir’e ışık tutan Karaosmanoğlu, önemli tavsiyelerde bulundu. Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz da görüşlerini, “Kocaeli Büyükşehir Belediyesi önceki dönem Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu’nu şehrimizde ağırladık. İlçe belediye başkanlarımızın katılımıyla gerçekleştirdiğimiz toplantının ardından devam eden projelerimizi yerinde inceledik.”şeklinde dile getirdi.

KARAOSMANOĞLU MEMNUN KALDI
Eski Başkan İbrahim Karaosmanoğlu ise memnuniyet duyduğu programla ilgili şu ifadeleri kullandı: “Balıkesir’de Yücel Yılmaz başkanımızın misafiri olduk. Hem kıymetli ilçe belediye başkanlarımızla tanışıp tecrübelerimizi paylaştık hem de yapılan güzel eserleri yerinde inceleme fırsatı bulduk. Yücel kardeşim ve ekibine sıcak ev sahiplikleri sebebiyle teşekkür ediyorum.”dedi. Ömür KAVRAN

YORUMLAR

  • 0 Yorum