Reklam

Karamürsel'deki katliama soruşturma!

Kocaeli Karamürsel İlçesi Ereğli Mahallesinde önce tüfekle vurularak daha sonra da tavukla zehirlenerek öldürülen köpeklerle ilgili soruşturma başlatıldı.

Karamürsel'deki katliama soruşturma!
Editör: Mavi Kocaeli
12 Ocak 2021 - 11:02
Kocaeli Karamürsel İlçesi Ereğli Mahallesinde önceki gün bir sokak köpeğinin vurularak öldürülmesi olayının ardından, aynı bölgede yeni bir hayvan katliamı yaşandı. İddialara göre zehirli tavuk verilen 3 sokak köpeği acılar içinde kıvranarak öldü. Bir gün önce vurularak öldürülen köpek ile önceki akşam zehirlenerek öldürülen 3 köpeği de aynı kişi ya da kişilerin katlettiği tahmin ediliyordu. Kocaeli Valiliği bugün bir açıklama. yayınlayarak konuyla ilgili soruşturma başlatıldığını duyurdu.

ADLİ SORUŞTURMA BAŞLATILDI
Kocaeli Valiliği’nin açıklamasında şu ifadeler yer aldı: “08 Ocak 2021 tarihinde çeşitli basın yayın kuruluşlarında ve sosyal medya araçlarında yer alan Karamürsel İlçemizde köpek katliamı yapıldığı yönündeki haberler üzerine Valiliğimiz Koordinasyonunda zaman kaybetmeksizin ilgili kurumlarca incelemelere başlanmıştır. Yapılan inceleme ve araştırmalara göre; köpeklerin ölümüne sebebiyet veren iki şahıs tespit edilmiş olup, konuyla ilgili Karamürsel Cumhuriyet Başsavcılığınca adli soruşturmanın başlatıldığı bildirilmiştir.


 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Gül
  5 ay önce
  Yazık vıjdan kalmadı
 • Gül
  5 ay önce
  Oköpekleri zehırleyenler ölmesın sürünsün bunu yapanın o köpekler kadar degeri yok ne istedınız zavallılardan hiçmi allah korkunuz kalmadı cehennem ateşinde yanın işallah