Reklam

Kara ve ekibinden tam destek!

AK Parti Gebze eski İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ertan Kara ve yönetiminde görev alan isimler, yeni İlçe Başkanı Recep Kaya’yı ziyaret ederek tebriklerini iletti.

Kara ve ekibinden tam destek!
Editör: Mavi Kocaeli
30 Ekim 2020 - 11:47

Göreve geldiği günden beri yoğun bir tempo içerisinde olan AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya’ya ziyaretler sürüyor. 2015-2018 yılları arasında Ertan Kara başkanlığında görev yapan İlçe Gençlik Kolları yönetimi dün akşam Recep Kaya’nın konuğu oldu. Gebze’de yaptıkları örnek çalışmalarla adından söz ettiren ve Kurucu yönetiminin ardından efsane yönetim olarak anılan 2015-2018 Gençlik Kolları yönetimi her şart altında ve her ihtiyaç anında partinin bir neferi olarak hizmet etmeye devam edeceklerini belirttiler. İlçe Başkanı Recep Kaya da ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, AK Parti’nin büyük bir aile olduğunu ve bu yapı içerisinde görev alan herkese ihtiyaçlarının olduğunu belirtti. 

DAVA ŞUURUYLA HAREKET EDİYORUZ
AK Parti Gebze eski İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ertan Kara da yönetimi adına yaptığı değerlendirmede, “İlçe Başkanımız sayın Recep Kaya’yı 2015-2018 Yıllarında Birlikte Görev Yaptığımız ilçe Gençlik kollarındaki arkadaşlarımız ile ziyarette bulunduk. Hoş sohbeti ve misafirperverliği için kendisine teşekkür ediyorum. Görevinin ve çalışmalarının hayırlı olmasını temenni ederim. Bizler de aktif görevde olmasak da partimizin bir mensubu olarak bizde ihtiyaç duyulan her an sahada olacağız. AK Parti büyük bir dava partisidir. Bu partinin herhangi bir kademesinde görev almak büyük bir onurdur. Özellikle ülkemiz üzerinde emperyalist güçlerin saldırılarının gerçekleştiği bir dönemde, dava şuuruyla hareket etmeye devam edeceğiz. İslamofobi’nin batı dünyasında hortladığı, Cumhurbaşkanımız üzerinden ülkemize ve peygamberimize saldırıların gerçekleştiği böylesine günlerde daha çok kenetlenmeli ve birlik olmalıyız. Bu minvalde beraber görev yaptığımız arkadaşlarımızla davamızın her daim neferi olmaya devam edeceğiz.”dedi. Öte yandan Ertan Kara ve ekibinin hazırlattığı tablo ise büyük beğeni topladı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum